Sislioba Köyü’ne Türk Bayrağı

14
* Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Kürşat Yamaner ve Demirköy Ülkü Ocakları Vakfı Başkanı Doğan Koca Sislioba Köyü’ne Türk Bayrağı hediye etti.
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Kürşat Yamaner ve Demirköy Ülkü Ocakları Başkanı Doğan Koca Sislioba Köyü’ne ziyaretleri sırasında başka bir ziyaretçi tarafından köy meydanında direkteki Türk Bayrağı yıprandığı fark edildi. Durumun kendilerine aksettirilmesinin hemen ardından araçlarında bulunan Türk Bayrağı’nı alarak kahvehane sahibine teslim ederek değiştirilmesini rica ettiler. Bundan çok hoşnut kalan ve mutlu olan kahvehane sahibi özenle katlanmış Türk Bayrağı’nı Kürşat Yamaner ve Doğan Koca’dan alarak öptü. Misafirler gittiği gibi değiştireceğini belirtti.
“Bayrak Türk Vatandaşı’nın namusudur” diyen Demirköy Ülkü Ocakları Vakfı Başkanı Doğan Koca; “Arkadaşımızın bayrağın yıpranmış olduğunu belirtmesi üzerine aracımızdaki Türk Bayrağını köy sakinimize hediye ettik. Biz bayrağımıza önem veriyoruz. O bayrak ve vatanımız uğruna geçmişimizde yüzbinlerce şehit verdik. O Ay Yıldızlı Türk Bayrağı ülkemizin her köşesinde, hak ettiği gibi şanla dalgalanmalı” dedi. 
Bayrağın tesliminin ardından Kürşat Yamaner orada bulunan çocuklara çikolata ve bisküvi alarak gönüllerin aldı. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.