Serhad Spor’dan Kofçaz ve Kırklareli’de Halı Saha Turnuvası

20
Kırklareli 1. Amatör Ligi Ekipleri’nden Kofçaz İlçesi’nin tek temsilcisi Kofçaz Serhad Spor Kofçaz Kaymakamlığı ve Kofçaz Belediyesi ile ortaklaşa “Kofçaz Serhad Spor Halı Saha Turnuvası” düzenliyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli 1. Amatör Ligi Ekipleri’nden Kofçaz İlçesi’nin tek temsilcisi Kofçaz Serhad Spor Kofçaz Kaymakamlığı ve Kofçaz Belediyesi ile ortaklaşa “Kofçaz Serhad Spor Halı Saha Turnuvası” düzenliyor.
Kofçaz merkez ilçe ve köylerinin kaynaşması ve sosyalleşmesi amacı ile düzenlenecek olan turnuva Ağustos Ayı sonunda Kofçaz İlçe Halı Sahası’nda başlatılacak. Kırklareli’de düzenlenecek olan turnuva ise 15 Ağustos’ta Bilgiç Hotel Halı Sahası’nda başlatılacak. Geçtiğimiz günlerde Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başak ile bir araya gelen kulüp yöneticileri turnuvada yapılacakları ve uygulanacak esasları istişare ettiler. 
Kulüp Yöneticisi Cengiz Öz ve Samet Doğu; “Kofçaz Kaymakamlığı ve Kofçaz Belediye Başkanlığı’nın katkıları ile Kofçaz Serhad Spor olarak önümüzdeki günlerde ilçe merkezimizde bir halı saha turnuvası düzenleyeceğiz. Bu turnuvadaki amacımız merkez ilçemiz ve köylerimiz arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve sosyal ortam oluşturmaktır. Sayın Kaymakamımız Ali İhsan Başak ve Belediye Başkanımız Mehmet Balcı ile yapmış olduğumuz görüşmelerde bizlere her türlü kolaylığı sağlayarak yardımcı oldular. Kendilerine yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kofçaz ilçesinde en aktif sivil toplum kuruluşu olarak tüzüğümüze uygun, halkın yararına olan her projelerde bulunmaya özen gösteriyoruz. Geçen yıl düzenlediğimiz ve büyük bir katılım sağlanan turnuvamızı bu yıl tekrarlayarak bunu her yıl gelenekselleştirme düşüncesi içerisindeyiz. Kofçaz İlçemizde düzenleyecek olduğumuz turnuvamızda bizlere sponsor olarak yardımda bulunan Doğu Süt Ürünleri sahibi Emrullah Doğu, Balaban Dondurmaları Yüksel Ay, Kofçazlılar Lokal İşletmecisi Bahtiyar Akın, Egem Market sahibi Uğur Arıkök ve bize her zaman yardımcı olan ancak isminin açıklanmasını istemeyen değerli büyüğümüze ve abimize şükranlarımızı sunuyorum.  
Aynı zamanda bir turnuvada Kırklareli ilimizde düzenliyoruz. Kırklareli’de düzenlediğimiz turnuvada ki amacımız ise kulübümüzün ismini duyurmak. Burada da 1. Geleneksel Turnuvamızı düzenliyoruz ve İnşallah bunu da geleneksel hale getirme gayreti içerisinde olacağız. Bu turnuvamızda da bir çok sponsor bizlere yardımlarını esirgemediler. Yeşilyurt Gazetesi,  Çebi Tıp Merkezi, Uzunlar Otomotiv, Bahçeli Kebap, Huzur Sokağı, BLK İnşaat, Çiftlik Şarküteri, Keser Spor, Gündüz Peynircilik, Süzülmüş Kardeşler, Trakya Kokoreç, Çözüm Bilgisayar, Şinasi Kuyumculuk, Kimpaş,  Kahve Konağı ve bir çok firma buradaki turnuvamızda bizlere yardımlarını esirgemediler. Kendilerine Yönetim Kurlu olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kofçaz Serhad Spor olarak yapmış olduğumuz uygulamalar ile tüm spor kamuoyuna örnek olmak ve takdirini kazanmak düşüncesindeyiz. 
Gazetenize de bu organizasyonlarda bizlere destek verdiğiniz için ayrıca şükranlarımızı sunuyorum. Kofçaz için Kofçaz Serhad Spor için hayırlı olsun diyoruz.” (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here