Şenol Goncagül yuvaya döndü

12

 

 

90’lı yıllarda Yeşilyurt Gazetesi’nde haber ve Yazı İşleri Müdürlüğü görevlerinde de bulunmuş olup, Önadım Gazetesi’nin önceki sahibi gazeteci Şenol Goncagül, yaklaşık 6 yıldan beridir kendisinin kurduğu ve yönettiği Frekans Gazetesi’nde Yazı İşleri Müdürü ve Başyazar olarak görev yapıyordu. Goncagül ayrıca ELİTA MEDYA adlı bir yayın kuruluşunun da başına geçti. Önümüzdeki günlerde tv proğramcılığı yapacak.

Haber Merkezi

Yerel ve ulusal basında yaklaşık 25 yıldan beridir gazetecilik yaparak, geçtiğimiz yıl “emekli gazeteciler kervanı”na katılan Başbakanlık Sarı Basın Kartı sahibi gazeteci-yazar Şenol Goncagül, Yeşilyurt Gazetesi kadrosuna katılıyor.

Haber ve günlük makaleleri ile Yeşilyurt Gazetesi okurlarının karşısına çıkacak olan Şenol Goncagül, 6 yıl önce kurup, yönettiği Frekans Gazetesi’nin, “aynı anda 22 farklı ülkede yayınlanan ilk ve tek gazete” olmasını da sağlayarak, basın tarihine geçmişti.

Babaeski’de yapımı hızla devam eden ELİTA AVM nin de bünyesinde bulunduğu ERTEMOĞLU İNŞAAT ŞİRKETLER GRUBU nun kurduğu ELİTA MEDYA oluşumunun da başına geçen Goncagül:”Görüntülü tv proğramları ile yakında Trakya’nın gündemini belirlemeye hazırlanıyoruz. Güçlü bir firmanın çatısı altındayız. Yakın bir gelecekte de, kendi tv istasyonumuzu kurmayı arzu ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here