“Şelale Restaurant” yepyeni hizmet anlayışıyla Babaeski’de hizmete girdi

42
2 yıl önce işletmeye açılan Şelale Restaurant yeni işteticisi Cem Kara yepyeni bir anlayışla ile hizmete girdi.
HABER MERKEZİ
Babaeski’nin Karamesutlu Köyü’nde kır lokantası konseptinde hizmet veren Şelale Restaurant yeni düzenlemelerle yemyeşil bir ortamın yanı sıra Kıvırcık saz topluluğu eşliğinde Popstar Erkan’ın kardeşi Serkan’ın alaturka yorumuyla ve canlı fasıl ile sezona yepyeni bir başlangıç yaptı.
Belediye Başkan Vekili Elmaz Biner’in de bulunduğu sezon açılışında, Önceki Belediye Başakanı Av. Haluk Tezsezer, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal ve eşi, CHP Babaeski İlçe Başkan Adayı Özgür Onat, Borsa Başkanı Fahrettin Özün ve eşi, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Fikri Karaca, Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran, Gündem Gazetesi Editör’ü Ceyhun Çolak, Soylu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tolga Soylu, Eski Tansa Müdürü Yılmaz Servis, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Taşkın ve bir çok renkli sima bu renkli açılışa katılım sağladılar.
Açık büfe Sabah kahvaltısı ile de hizmet verecek Şelale Restaurant’ın yeni işletmecisi Cem Kara, Düğün, Nişan, Toplu yemekleri ve özel davetleri de çok hesaplı fiyatlara yapacağını özellikle vurguladı.. Çocuk Oyun Parklarıyla, Mangal Partileriyle ailece piknik yapılacak yemyeşil bir bahçesi olan Şelale Restaurant’ın fiyat politikası çok dikkat çekici.
İşletmeci Cem Kara bu konuda şunları söyledi; “İnsanlar Şelale Restaurant’a gelmek için yakıt masrafı yapacaklar. Yakıt masrafını karşılamak için fiyatlarımızı ona göre düzenledik. İşletmemize gelenler hesaplı fiyatları gördüklerinde şaşıracaklar. Sürümden kazanma mantığı ile çalışacağız. Yeni konseptimizde eklediğimiz yerimiz daha da geniş imkanlar yakaladık. Böylece düğünlerde ve her türlü özel toplantılarda daha çok kişiye hizmet vereceğiz. Ayrıca  kendimize özgü köftemiz, külbastımız, bonfilemiz her türlü ızgara etimiz yanı sıra “Tenekede Tavuk” da yapacağız. Fasıl Gecelerimizle halkımızın yorgunluğunu almaya çalışacağız. Halkımız günün stresini ve yorgunluğunu şehir dışına çıkarak Şelale Restaurant’ın yemyeşil ortamında bırakacak.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here