Savaşan; “Her şey daha güzel bir Kırklareli için”

11
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan 2014 Yerel Seçimlerde yaşanacak sürece ilişkin gazetemize şu açıklamayı yaptı:


HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan 2014 Yerel Seçimlerde yaşanacak sürece ilişkin gazetemize şu açıklamayı yaptı:
“Bizler MHP Kırklareli il teşkilatı olarak seçim sürecine en erken giren ve Adayını ilk açıklayan partiyiz. Derya Bulut arkadaşımızın etrafında birleşerek bu seçime gireceğiz. Hedefimiz tabii ki Belediye başkanlığını almak çalışmalarımızı da bu yönde yapıyoruz. Bu işler kolay işler değil. Ancak profesyonelce çalışılırsa burada kazanma şansımız olur. Neyse ki ekibimiz çok iyi ve profesyonelce işimizi yürütüyoruz. Amacımız Bağcıyı dövmek, yermek değil amacımız iş yapmak. Siyaset bazen acımasız oluyor ancak Kırklareli MHP il teşkilatı olarak amacımızın başında Kırklareli2ne ve Türk siyasetine hizmet etmek. Derya Bulut arkadaşımız bu görevi layıkıyla yerine getirebilecek donanıma sahip. Bugün ilk olarak Kırklareli Belediye Başkanını ve Belediyede görevli arkadaşları ziyaret ettik. Belediyecilik kolay iş değil. Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’dan yapılan ve yapılacak işler konusunda bilgi aldık. Bu bilgileri aldık ki yapılan ve yapılacak olan bir proje bizim adayımız Derya Bulut burada Kırklareli Belediye başkanı olduğunda bu projelerin devamını getirsin diye. Çalışmalarımız bundan sonraki süreçte daha da hızlanacak. Hedef Kırklareli Belediye Başkanlığında Milliyetçi Hareket Partisi bayrağını dikmek ve Kırklareli’ne hak ettiği hizmeti vermektir” dedi. (Serkan Koçtürk)      

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here