Satranç, Futbol, Basketbol ve Voleybol Karşılaşmaları’nın Programı açıklandı

9
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 28 Nisan-04 Mayıs 2012 tarihleri arasında Kırklareli’de yapılacak olan Satranç, Futbol, Basketbol ve Voleybol Karşılaşmaları’nın programı şu şekilde açıklandı:
HABER MERKEZİ
* 28 NİSAN 2012 CUMARTESİ
SATRANÇ
Saat: 09.00 Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası (Kulüp-Ferdi)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
FUTBOL
Saat: 14.30 Kırklareli Sanayispor-Kırklarelispor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 16.00 Kırklareli Sanayispor-Yıldırımspor (Kulüp U-16 Ligi)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 14.30 Lüleburgazspor-Yıldırımspor (Kulüp U-13  b Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 16.00 Lüleburgazspor-Trakya Gençliksbpor (Kulüp U-13 B Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
* 29 NİSAN 2012 PAZAR
SATRANÇ
Saat: 09.00 Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası (Kulüp-Ferdi)
FUTBOL
Saat: 15.30 Kırklarelispor-Kızılcahamamspor A.Ş. (TFF 2. Lig)
Yer: Kırklareli Atatürk Stadyumu Çim Saha
Saat: 18.15 Geleceğin Yıldızlarıspor-Gençlerbirliğispor) (Kulüp 2. Amatör A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 18.14.00 Lüleburgaz Onurspor-Tek Santralspor (Kulüp 2. Amatör C Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 16.00 Celaliyespor-Karahıdırspor (Kulüp 2. Amatör A Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 13.00 Lüleburgaz39-Gazi Ün. Kızılcahamam MNTSpor (TFF Kadınlar 1. Lig)
Yer: Babaeski 100. Yıl Stadı Çim Saha
Saat: 17.00 Babaeskispor-Alpulluspor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: Babaeski 100. Yıl Stadı Çim Saha
Saat: 16.00 Düğüncübaşıspor-Trakya Gençlikspor (2. Amatör C Grubu)
Yer: İstasyon Sahası
Saat:15.00 Trakya Fenerspor-Çiftlikköyspor (2. Amatör C Grubu)
* 30 NİSAN 2012 PAZARTESİ
FUTBOL
Saat: 20.00 Karakoçspor-Eriklerspor (Kulüp 2. Amatör A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
BASKETBOL
Saat: 14.00 Pınarhisar MYO-Fen-Edebiyat Fakültesi (K.Ü. A Grubu)
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Sağlık Y.O.-Tek.Eğt. Fak (K.Ü. Erkek)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat: 15.00 Tek.Eğt.Fak.-Fen-Edb.Fak. (K.Ü. Bayan B Grubu)
* 01 MAYIS 2012 SALI
FUTBOL
Saat: 18.00 Evrenspor-Lüleburgazspor (Kulüp U-13 B Grubu)
Yer: Evrensekiz Sahası
* 02 MAYIS 2012 ÇARŞAMBA
FUTBOL
Saat: 17.30 Kayaspor-Kırklareli Sanayispor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 19.00 Kırklarelispor-Babaeskispor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 18.00 Yıldırımspor-Trakya Fenerspor (Kulüp U-13 B Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
BASKETBOL
Saat: 17.00 İ.İ.B.F.-Babaeski MYO (K.Ü. Erkek A Grubu)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Turizm F.-Sağlık Hiz. MYO (K.Ü. Erkek)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat: 15.00 Sağlık Hiz. MYO-Babaeski MYO (k.ü. Bayan B Grubu)
* 03 MAYIS 2012 PERŞEMBE
BASKETBOL
Saat: 17.00 Lüleburgaz MYO-Fen-Edb. Fak. (K.Ü. Erkek B Grubu)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Vize MYO-Tek.Eğt.Fak. (K.Ü. Erkek)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat: 15.00 Lüleburgaz MYO-İ.İ.B.F (K.Ü. Bayan B Grubu)
* 04 MAYIS 2012 CUMA
BASKETBOL
Saat: 15.00 Pınarhisar MYO-Sağlık YO (K.Ü. Erkek B Grubu)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat: 17.00 Tek. Eğt. Fak.-Tek. Bil. MYO (K.Ü. Erkek A Grubu)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Fen-Ed.F.-Sağlık YO (K.Ü. Bayan A Grubu) (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here