Şahabettin Vardar; “Unvana değil hizmete talibim”

13
2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere 7 aylık bir süre olmasına karşın Kırklareli Merkeze bağlı İnece beldesinde partilerin Aday Adayları ortaya çıkmaya başladı.
HABER MERKEZİ
2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere 7 aylık bir süre olmasına karşın Kırklareli Merkeze bağlı İnece beldesinde partilerin Aday Adayları ortaya çıkmaya başladı.
Bu Aday Adayları’ndan bir tanesi de Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı’ndan ayrılıp adaylığını açıklayan Şahabettin Vardar.
Süreçle ve genel durumla ilgili olarak Vardar şunları dile getirdi:
“Kendim burada doğdum burada yaşadım ekmeğimi burada yedim. Son bir yıldan beri sadece işim gereği Kırklareli’deyim. Siyasetin içerisinde uzun yıllardan beri varım. İlçe başkanlığı süresincede büyük tecrübeler edindim. Bizden sonra bayrağı teslim alan arkadaşlarımızın bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağını biliyorum. Daha önceleri de belirttiğim gibi sadece bir seneden beri İnece’den uzak kaldım ancak bu süreçte dışarıdan İnece’nin sorunlarını daha iyi görme fırsatım oldu. Şuan aday aday adayıyım Cumhuriyet Halk Partisinden başka aday gözükmüyor ama olabilirde bu benim için problem yaratmaz ve olmaz. Bu Demokratik bir süreçtir her şeyi normal karşılamak gerekiyor. İnece ile ilgili olarak ciddi ve güzel projelerim var. Güzel bir ekip kurarak İnece halkının karşısına hayali değil gerçekleştirebileceğimiz projelerle karşılarına çıkacağız. Buralı olduğum için buranın ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum. Belediye Başkanı seçildiğim zaman İnece’ye geri döneceğim ve 365 gün 24 saat hizmet esasına göre çalışacağız. Birde bana oy vermiş vermemiş önemli değil herkese hizmet edeceğim bunun sözünü şimdiden rahatlıkla verebilirim. Buraya birçok kişinin hizmeti olmuştur ancak bugüne kadar yapılmış olanlardan çok daha fazlasını yapabileceğimi açıkça söylüyorum. Ulukonak mahallesi ile ilgili olarakta ciddi çalışmalarımız mevcut oradaki sorunlarında üstesinden geleceğiz. Gençlerimize yönelikte ciddi çalışmalarımız var örneğin bir gençlik merkez ve sosyal alan oluşturmak için ciddi projeler var. Geriye kalan projeleri seçim döneminde projelerimi açıklarken dile getireceğim. Yapacağımız çok işim olduğunu biliyorum. Bunları da halkımızın verecekleri oylarla ve destekle bunun üstesinden geleceğiz. Geleceğiz diyorum çünkü bu iş ekip işi. Benim seçimlerden yana seçilip seçilmeme korkum yok. Geldiğimiz yer belli bugüne kadar yaptığım iş belli. Bundan sonrasında ise daha fazla zaman harcayarak daha güvenli bir şekilde ayakta durarak kendi doğduğum ve büyüdüğüm memleketim olan İnece’ye hizmet etmek için varım.” (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here