“Sağlıklı İletişim Kuralım” Projesi Başlangıç Toplantısı düzenlendi

5
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nün, 2012/2013 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırladığı ve yürütme hakkını kazandığı “Sağlıklı İletişim

 

HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nün, 2012/2013 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırladığı ve yürütme hakkını kazandığı “Sağlıklı İletişim Kuralım” isimli projenin faaliyetlerinden biri olan Proje Başlangıç Toplantısı, Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Toplantıya; proje ortakları olan Kırklareli İl Özel İdaresi, Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve iştirakçi kurumlardan olan Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü temsilcileri katıldı.
Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Bozkır’ın açılış konuşmasının ardından, Proje Koordinatörü Dt. Cihangir Bayburtluoğlu ve Proje Koordinatör Yardımcısı Dr. Çiğdem Cerit tarafından, projenin çıkış noktası, amacı, faaliyetleri ve beklenen sonuçları hakkında katılımcılara bilgi verildi. Tarafların faaliyetlerle ilgili oldukları alanlarda destekleri talep edildi.
Toplantıya katılanlar proje konusunda kolaylıklar dileyerek, yapılan etkinliklere destek olacakları mesajını vermişlerdir. Projenin sürdürülebilirliği çerçevesinde, özellikle Lüleburgaz ve Babaeski ilçeleri olmak üzere tüm ilçelerde proje etkinliklerinin düzenlenmesi önerilerinde bulundular. (Savaş Eskici)
     
     
     
     
     

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.