Sağlık Bakanı Dr. Müezzinoğlu Yarın Kırklareli’de

12
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sağlık Bakanlığı’na atanan AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, yarın Kırklareli’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunacak.
HABER MERKEZİ
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun başlattığı Trakya Turu kapsamında geçtiğimiz hafta Edirne ilinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından yarın Kırklareli’ye de geleceğini söyledi.
İlk olarak saat 10.00’da Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ı ziyaret edeceğini ifade eden Kılavuz, ziyaretin ardından merkez ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunacağını ve Bakan Müezzinoğlu’nun merkez ilçeden sonra Babaeski ile Lüleburgaz ilçelerini de ziyaret edeceğini söyledi.
AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Güray Genç, Sağlık Bakanı Dr. Müezzinoğlu’nun merkez ilçedeki ziyaretlerinin ardından saat 14.20’de Babaeski’ye gelerek İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’ı ziyaret edeceğini ve ardından saat 15.00’da Belediye Tansa Düğün Salonu’nda AK Parti Babaeski ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan toplantıya katılacağını bildirdi.
Babaeski’deki programın ardından Bakan Müezzinoğlu Lüleburgaz ilçesinde de çıktığı Trakya Turu kapsamında ziyaretlerde bulunacak. AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Bakan Müezzinoğlu’nun saat 16.00’da Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’ı makamında ziyaret edeceğini söyledi. Ardından saat 17.00’da Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi’nde vatandaşlar ile buluşacağını ifade eden Yılmaz, Bakan Müezzinoğlu’nu parti teşkilatı olarak en iyi şekilde ağırlayacaklarını belirtti. (Ufuk Ertop-Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.