Saadet Partisi (SP) Kırklareli’deki Belediye Başkan Adayları’nı tanıttı

21
30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’ne Kırklareli’de katılacak olan saadet Partisi (SP) Belediye Başkan Adayları’nı tanıttı.

HABER MERKEZİ
30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’ne Kırklareli’de katılacak olan saadet Partisi (SP) Belediye Başkan Adayları’nı tanıttı.
04 Mart 2014 Salı günü saat 19.00’da gerçekleştirilen Saadet Partisi’nin Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı’na; SP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bağrıaçık, Gençlik Kolları Kırklareli Bölge Başkanı Mustafa Sezgin, Gençlik kolları Düzce İl Sorumlusu Mustafa Türel, SP Kırklareli İl başkanı ve Kırklareli Belediye Başkan Adayı Özay Dilber, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları katıldı.
* Dilber; “En güzel Cumhuriyetçi ve Halkçı olan zihniyet Milli görüştür yani milletin kendi görüşüdür” 
Kırklareli halkının en iyi ve  kaliteli hizmeti alması için gece gündüz çalışacağız Saadet Partisi (SP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Özay Dilber yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“30 Mart’a kadar en güzel, bu en doğru olan zihniyeti Kırklareli halkına tebliğ edeceğiz. Bütün hedefimiz bizim olan bölge halkına iknadır. Dünyanın, Müslümanlarının, mazlumlarının, insanlığının kurtuluşu Kırklareli’den başlasın. Bir Kırklarelili olarak bölgeyi, tarihini, üzerinde oynanan oyunları, yapılması gerekenleri milli görüşçü olarak milli görüş olarak biliyoruz. Bölge halkı Selçuklu ve Osmanlı torunlarından oluşmaktadır, yerli bir millidir bizimdir. Biz bu halka karşı dosdoğru olacağız ve Kırklareli halkının en iyi ve kaliteli hizmeti alması için gece gündüz çalışacağız. 1974 yılında Kıbrıs’ı fetheden Erbakan hocamdır, Milli Görüş’tür. Trakya halkının hane sırasına traktör olarak ürettiklerini katlamalarının başarısı yine Erbakan hocama ve milli görüşe aittir. Biz koalisyonları milli görüşün doğrularında kabul ederiz kurarız. Kırklareli’ye devlet olarak 2 fabrika Erbakan Hocam kurmuş ve şuanda bir tanesi faaliyette. Bölge halından biri olarak Milli görüş iktidarında olduğu dönemlerde Kırklareli altın yıllarını yaşadı.  En son rahmetli 1996-1997 yıllarında iktidardaydı ve bu bölge halkı maalesef Erbakan hocama oy vermediği halde son derece altın yıllarını yaşamıştır. Bu bölge halkı Milli görüşe ve Erbakan hocama borçları vardır. Bunu örneği ise 1974 yılında 1,3 kilogram buğdaya 1 litre mazot alınıyordu. 2002 yılına bakıldığında Refah-Yol döneminde 2,2 kilogram buğdayla 1 litre mazot alınıyordu, şuanda 6-7 kiloya çıktı, bölge halkını fakirleştirdiler. 1 kilogram ayçiçeğinle 1 litre mazot alınırken alınıyordu daha önce Erbakan döneminde şunda 3-4 kiloya çıktı. 1 litre süt ile 2 kilogram yem alınırken şuanda 1 kilograma düştü. Trakya’da bulunan şeker fabrikası tarihinde ilk kez bu sene üretim yapmadı. Kırklareli’nin alt yapı projesi yok enteresan bir şey. En güzel Cumhuriyetçi ve Halkçı olan zihniyet Milli görüştür yani milletin kendi görüşüdür.”
Düzenlenen tanıtım programında bir konuşma yapan  SP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın’da gündemdeki konuları değerlendirilerek, bu sorunlardan kurtulmanın tek yolunun Milli Görüş’ün iktidara gelmesi olduğunu söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından; Kırklareli Belediye Başkan Adayı Özay Dilber, İnece Belediye Başkan Adayı Şaban Aka, Kavaklı Belediye Başkan Adayı İlker Yıldırım, Üsküp Belediye Başkan Adayı Harun İstek, Babaeski Belediye Başkan Adayı Ahmet Kasapoğlu, Alpullu Belediye Başkan Adayı Samet Solak, Karahalil Belediye Başkan Adayı Ayhan Tünay, Büyükmandıra Belediye Başkan Adayı Süleyman Berkan, Demirköy Belediye Başkan Adayı Ali Yalçındağ,  İğneada Belediye Başkan Adayı Şaban Topçu, Kofçaz Belediye Başkan Adayı Fehim Evciler, Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Hilmi Sözen, Ahmetbey Belediye Başkan Adayı İbrahim İnci, Büyükkarıştıran Belediye Başkan Adayı Murat Öztürk, Evrensekiz Belediye Başkan Adayı Zekeriyya Akçakavak, Pehlivanköy Belediye Başkan Adayı Feridun Mercan, Pınarhisar Belediye Başkan Adayı Semih Küçüker, Kaynarca Belediye Başkan Adayı Ali Alkan, Vize Belediye Başkan Adayı Zeynel Değirmendereli, Çakıllı Belediye Başkan Adayı Ali Özen, Kıyıköy Belediye Başkan Adayı Hasan Coşkun programa katılanlara tanıtıldı. (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here