Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş;

5
“3 Milletvekilimizi Ankara’ya yollayacağız”
* Kırklareli’den 3 Milletvekili Adayı’nı Ankara’ya göndermeyi hedeflediklerini ifade eden İriş, vatandaşların 7 Haziran’da yapılacak seçimde doğru bir karar vereceğine inandıklarını söyledi.
HABER MERKEZİ 
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’ne Saadet Partisi Amblemi altında girme kararı alan Büyük Birlik Partisi (BBP) ile Saadet Partisi’nin (SP) oluşturduğu MİLLİ İTTİFAK’ın Kırklareli Milletvekili Adayları düzenlenen bir programla partililere tanıtıldı.
06 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 19.00’da Vilayet Çay Bahçesi’nde düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı’na Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Hüseyin Gündüz, Edirne BBP İl Başkanı Ali Pehlivan, MİLLİ İTTİFAK’ın Kırklareli Milletvekili Adayları Güner Aydın, Sevim Sezgi Demir Salih Demir ve partililer katıldı.
Saygı Duruşu’nun ardından Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Özay Dilber, Aday Tanıtım Toplantısı’nın açılış konuşmasını yaptı. İl Başkanı Özay Dilber’in ardından Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, partililere seslendi. Seçimlere az bir süre kaldığını hatırlatan Eriş, Türkiye’de yapılan her seçimin önemli olduğunu ancak Milletvekili Seçimi’nin daha çok önemli olduğunu söyledi.
Milletvekili Adayları ile parti teşkilatlarının iş birliğinde çalışmalarını hızlandırması gerektiğini söyleyen İriş, parti olarak milletvekili seçiminden büyük bir başarı ile çıkmak istediklerini belirtti. Kırklareli’den 3 Milletvekili Adayı’nı Ankara’ya göndermeyi hedeflediklerini ifade eden İriş, vatandaşların 7 Haziran’da yapılacak seçimde doğru bir karar vereceğine inandıklarını söyledi.
Yapılan konuşmanın ardından milletvekili adayları Güner Aydın, Sevim Sezgi Demir ve Salih Demir de birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar. Toplantının ardından Milletvekili Adayları çay bahçesindeki vatandaşlar ile selamlaşarak seçimlerde destek istedi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here