Ramço artık sanal alemde

25
Ramço artık sanal alemde

Kırklareli’nin tanınmış ve sempatik isimlerinden Ramazan Akcan nam-ı diğer Ramço, artık sanal alemde. Ramço Organizasyon’un bir süre önce hizmete giren resmi internet sitesi www.ramco.web.tr ile Ramço’nun hizmetlerini, vizyonunu, referanslarını ve profesyonelliğini takip etmek mümkün.

Kırklareli’nde bir ilke imza atarak organizasyon şirketi kuran ve bu kapsamda birçok akitivitenin altında imzası olan Ramazan Akcan, çağın en büyük gereksinimlerinden biri olan web sitesi ile artık hizmetlerini tüm ülkeye tanıtabilmenin heyecanı içerisinde olduğunu söyledi.

Kırklareli’ndeki birçok açılış ve faaliyette tercih edilen bir isim olan Ramço’nun girişimciliğinin yanında on parmağında on marifet bulunuyor.

Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan Ramço Organizasyon, çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştiriyor ve organizasyonları isteğe özel konseptlerle unutulmaz kılıyor. Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini, bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekiple, en güzel günleri unutulmaz anılara dönüştürmek üzere çalışan Ramço Organizasyon, kurumsal aktiviteler için alternatifli çözümler üretebiliyor. Ramço Organizasyon’un en önemli özelliklerinin başında, operasyon personelinin tamamını kadrosunda barındırması, teknik ekip ve ekipmanlar başta olmak üzere tüm materyalleri bünyesinde bulundurması ve hizmet alanında devamlılık sağlaması geliyor.

Ramço Organizasyon; stand giydirmeden, mağaza dekorasyonuna, tiyatro organizasyonundan, catering hizmetine kadar çok geniş bir portföyde Kırklareli’nin ilk ve tek organizasyon şirketi olarak hizmete devam ediyor. Ramço, www.ramco.web.tr adresi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Firmamız özgün, genç, dinamik ve yeniliklerin takipçisi profesyonel kadro ile kurulmuş bir organizasyon ve tanıtım şirketidir.

Amacımız hizmet verdiğimiz ajans ve şirketlere veya kişilere organizasyon şirketi olarak, organizasyon ve tanıtım ile ilgili her konuda sınırsız hizmet vermektir. Müşterilerimizin üzerindeki tüm yükü üstlenerek koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edindik. Artık web sitemizle de isteyen herkes dilediği an bizim gündemimizi ve faaliyetlerimizi inceleyebilir.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here