Proje Tabanlı Beceri Yarışması’nda grup birincileri belirleniyor

19
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 03 Mart 2011 Perşembe günü Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi’nde 2010-2011 Eğitim-Öğretim yılı Mesleki ve Teknik Eğitim Okulları arası Proje Tabanlı Beceri Yarışması yapıldı.
Yarışma 5 grupta yapılarak 52 proje sunumu ile yapıldı.

HABER MERKEZİ
Tasarım ve Uygulama Hizmetleri Grubu’nda; Babaeski Halk Eğitim Merkezi, Babaeski Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Kırklareli Mesleki Eğitim Merkezi, Lüleburgaz Mesleki Eğitim Merkezi, Kırklareli Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Pehlivanköy Çok Programlı Lisesi, Babaeski Alpullu Çok Programlı Lisesi, Pınarhisar Halk Eğitim Merkezi katıldı.
Sağlık Hizmetleri Grubunda; Kırklareli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kırklareli Merkez Ticaret Meslek Lisesi katıldı.
Turizm Grubunda; Kırklareli Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Babaeski İMKB Ticaret Meslek Lisesi katıldı.
Yapılan proje sunumlarının ardından Komisyon Başkanı Turizm Fakültesi Yrd. Doç Dr. Kaplan Uğurlu ve Komisyon Üyeleri Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yrd. Doç Dr. Şenlen Gökgöz, Öğretim Görevlisi A. Fatih Kocamaz, Öğretim Görevlisi Ali Mülayim, Öğretim Görevlisi İlkay Beril Ünlü, Öğretim Görevlisi Gökhan Doğan, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Temsilcisi İbrahim Ertan, Yılmaz Özteltin, Muradiye Tüfekçi ve Ömer Topuz proje için puan vererek İstanbul’da yapılacak olan grup birincileri yarışmalarında Kırklareli temsilcisini seçiyorlar.
Halk Eğitimi Merkezi’nde yapılan Proje Tabanlı Beceri Yarışması açılış konuşmasını yapan Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt, yarışmaya katılan herkese başarılar dileyerek, İstanbul’da yapılacak olan Grup Birincileri yarışmasında derece alan okulun en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirtti.
Proje Tabanlı Beceri Yarışması’nda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Yarışma 04 Mart 2011 Cuma günü Kırklareli Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi’nde devam etti.
Pehlivanköy Çok Programlı Lisesi, Lüleburgaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Babaeski Halk Eğitim Merkezi, Kırklareli Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi, Lüleburgaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Lüleburgaz Şehit Öğretmen Uğur Gören Çok Programlı Lisesi, Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Lüleburgaz Büyükkarıştıran Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Vize Halk Eğitim Merkezi katıldı. Kırklareli Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi’nde devam eden Proje Tabanlı Beceri Yarışması sona erdi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here