Profesyonel mankenleri aratmadılar

2
* Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Giyim Kursu Kursiyerleri Yılsonu Defilesi’nde profesyonel mankenleri aratmadılar.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan Giyim Kursları’nın sona ermesinin ardından kursiyerler diktikleri kıyafetleri kendileri podyumda sergilediler. Minik mankenler de annelerinin diktiği kıyafetler ile podyuma çıktı. 
Halk Eğitim Merkezi Salonunda düzenlenen defilenin açılış konuşmasını Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Berna Kaya yaptı. Berna Kaya konuşmasında; “Kırklareli Halk Eğitim Merkezi olarak bu yıl 21 giyim kursu açtık. Bu kurslarımızın 12 adeti Halk Eğitim Merkezinde, 7 adeti Cezaevinde, 2 adeti de Üsküp Beldemizde açılmıştır. Bu yıl Kırklareli Halk Eğitim Merkezi olarak 306 kurs ile 6120 kişiye hizmet verdik. Bunun yanında salonumuzdaki faaliyetlerle tüm Kırklareli halkımıza hizmet sunduk. Kursiyer tanışma çayı ile hem kurumumuzu tanıttık hem de Kırklareli ilinde yaşayanların iletişimine katkıda bulunduk. Açık Lise ve Ortaokul kayıtlarımız her geçen gün artmaktadır. Bu alandaki çalışmalarımıza da devam etmekteyiz. Her insanın ilgisini çekeceği ve faydalanacağı bir alan mutlaka vardır. Kırklareli Halk Eğitim Merkezi olarak bu alanlarda kurs açmaya gayret ediyoruz. Halk Eğitim ailesi olarak sizleri merkezimize davet ediyoruz. Biz Kırklareli halkına hizmet etmek için burada varız. Bu defilede emeği geçen öğretmenlerimiz, kursiyerlerimiz personelimiz ve bizi burada yalnız bırakmayan sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.
Berna Kaya’nın konuşmasının ardından bayanlar diktikleri elbiselerin mankenliğini kendileri yaptılar. Bayanlar ve öğretmenleri diktikleri ürünleri podyumda konukların beğenisine sundu. Defilede kursiyerlerin büyük heyecan yaşadıkları görüldü. 
Defilede yer alan ürünler, bayanların ve çocukların podyuma çıkması büyük ilgi gördü. Defileye Kırklareli’li bayanlar büyük ilgi göstererek kursiyerleri bol bol alkışladılar. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here