Pınarhisarspor yeni sezonda bomba gibi geliyor

23
Kırklareli Bölgesi’nde 2104-2015 Futbol Sezonu’nda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Pınarhisarspor, transfer yapmaya başladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Bölgesi’nde 2104-2015 Futbol Sezonu’nda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Pınarhisarspor, transfer yapmaya başladı.
Bu sezon daha iddialı ve sağlam adımlarla gelen Pınarhisarspor iki transfer yaptı. Futbolcular; Hasancan Sağlam (Kaleci),  İbrahim Öz (orta saha) oyuncusunu takıma kazandırdı. İki futbolcuyla da görüşmeleri devam ediyor.
Takımın Teknik Direktörü Mesut Günözen şunları kaydetti;
“Pınarhisarspor olarak bu sezon hedefimiz üst sıraları takip edecek güzel bir takım kurmak. Bazı futbolcularımız özel ve okul sebepleriyle takımdan ayrıldı. Kaptanımız tolga askere, Üniversiteyi kazanan Stoperimiz Ayberk, Uğur Aktar kendisi bizim orta sahada en iyi oyuncularımızdan biri Spor yöneticiliğini kazanarak takımdan gittiler. Uğur Aktarı, Aynı zamanda Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi’nden bazı takımlardan isteyenler var, bizde büyük ihtimal onu vereceğiz. Kaleci transferi yaptık. Kalecimiz Mert Karacan kendi isteğiyle takımdan ayrıldı. Onun yerine Lüleburgazlı bir kardeşimiz, daha önce Ahmetbeyspor da oynamış olan, şuanda da Keşan sporda oynayan Hasancan Sağlam’ı transfer ettik. Tabi talipleri çoktu fakat kendisi zevkle futbol oynayacağım takım diyerek bize geldi. Fiyat olarak bir şey söylemeyeceğim ama çok makul fiyatlara anlaştık. Diğer bir transferimizde İbrahim Öz. Kendisi Pınarhisar kökenli olup, Almanya’da yetişmiş ve artık burada yaşamaya karar verdiği için bizde oynamak istedi, görüşmeler sonucu orta sahanın her yerinde oynayabilen 1989 doğumlu olan kardeşimiz. Almanya’da Mays’ın alt yapısında yetişmiş ve orada 4. Lig dedikleri lige kadarda çıkmış. Başarılı bir futbolcu. Bir, iki tane daha transfer çalışmamız var şuanda daha görüşmelerimiz devam ediyor yakında onu da açıklayacağız. Biri, santrafor oyuncu daha önce profesyonelde oynamış bir arkadaş, görüşmelerimiz devam ediyor. Onun haricinde bir tane daha sol ayaklı 19 yaşında bir kardeşimiz var onunla da görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa zamanda da sonuçlandıracağız. 
Bizim alt yapımız sağlam ve şuanda U17’den 6-7 tane futbolcuyu A Takım’a kazandırdık. Ve iki tane kalecimiz var U17’de yetiştirdiğimiz. Biraz daha çalışırlarsa, geliştirirlerse senelerce kaleyi korurlar. Biz alt yapıya çok önem veriyoruz şuanda takımınızın kemik oyuncuları alt yapımızda yetişti.
Hocalarımızda da bir değişiklik söz konusu değil. 3 yıldan beri çalıştığımız rahman ve selim hocamızla devam ediyoruz. Bir ara sponsor olmak, destek olmak isteyenler oldu. Bölgesel Amatör ligine çıkaralım falan diye, fakat yarıda kaldı. Bizde yine özümüze döndük. Kendimize, bütçemize uygun, karakteri düzgün, transferler yaparak yolumuza devam edeceğiz.” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here