Pınarhisarspor: 5 – Düğüncübaşıspor: 0

19
Pınarhisarspor, Lüleburgaz İstasyon Sahası’nda Düğüncübaşıspor ile oynadığı maçtan Tolga(2) Selman, Alp ve Enes’in attığı gollerle 5-0 galip ayrılmayı bildi. 
HABER MERKEZİ
Pınarhisarspor maça 1- Mert Karacan 2- Okan 3- Onur Yılmaz 4- Berk 5- Alp 6- Onur Gümüş 7- Uğur 8- Kaan 9- Onur Kocadağ 10- Tolga (Kaptan) 11- Selman onbiriyle başladı. 
Maçın ikinci yarısında ise 3- Onur Yılmaz’ın yerine 13- Yasin, 6- Onur Gümüş’ün yerine 15- Enes, son olarak da 8- Kaan’ın yerine 18- Erhan oyuna dahil oldu. 
Maça hızlı başlayan Pınarhisarspor ilk yarının ortalarına doğru Tolga’nın ayağından gelen golle öne geçti. Ardından yine Tolga sahneye çıktı ve güzel çalımların ardından topu ağlara gönderdi. 
Daha sonra Tolga 2 rakibini geçtikten sonra ortasını yaptı ve Selman tek vuruşla topu ağlara gönderdi. İlk yarıda bu skorla tamamlandı. İkinci yarıda da çok zorlanmayan Pınarhisarspor kazanılan duran topta Onur Gümüş’ün ortasına Alp’in yaptığı muhteşem kafa vuruşuyla top ağlarla buluşturdu ve farkta 4’e çıktı. Bu golden 10 dakika sonra Pınarhisarspor yine duran top kazandı. Bu duran topta Tolga’nın ortasında güzel bir kafa vuruşu yapan Enes durumu 5-0 a getirdi ve maç bu skorla sona erdi. Karşılaşma boyunca sert bir futbol oynanırken Düğüncülüspor son dakikalarda iki futbolcunun kırmızı kart görmesi nedeniyle 9 kişi kaldı. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here