Pınarhisar’da Yaz Kur’an Kursları devam ediyor

25
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçe Müftüsü Gürbüz Yılmaz, ilçe merkez iile bağlı köylerde bulunan camilerde Kur’an Kursları’nın devam etmekte olduğunu belirterek şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
“Okulların kapanması ile birlikte ilçe merkezimiz ile köylerimizde bulunan camilerimizde Kur’an Kurslarımız 27 Haziran 2011 tarihinden itibaren başladı. 26 Ağustos 2011 tarihinde sona erecek olan kurslarımızda Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10.00-12.00 saatleri arasında Kur’an-ı Kerim Okuması, Peygamberimizin Hayatı, İtikat ve İbadet gibi konularda bilgiler verilmektedir. 
Bayanlarımıza yönelik olarak Kur’an Kurslarımız kış aylarında da Müftülük Merkez Binası, Vakıf Hicret Camii, Sadık Ağa Camii ve Hundi Hatun Camii’nde verilmektedir. Bu kurslarımıza yazın merkez de bulunan Kurtuluş Camii ve Yüzüncü Yıl Camii’deki kurslarımızda eklenmektedir.  Ayrıca Kaynarca Beldesi, Yenice Beldesi, Kurudere Köyü, Ataköy Köyü, Osmancık Köyü, Sütlüce Köyü ve Tozaklı Köylerimizde de Kur’an Kurslarımız mevcut bulunmaktadır.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.