“Pınarhisar’a yakıştı”

13
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz’ün çabaları ile yeni bir çehre kazanan Belediye Binasının yeni görüntüsünden Pınarhisar’lılar memnun.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz’ün çabaları ile yeni bir çehre kazanan Belediye Binasının yeni görüntüsünden Pınarhisar’lılar memnun. Belediye’nin onarım ve boya işlerinin ardından Belediye Binası yeni bir görünüm kazandı. Yoldan geçen vatandaşlar ve Pınarhisar’lılar yoldan geçerken dikkat çeken Belediye Binasının yeni görünümünün gayet güzel olduğunu belirttiler.
* “Trakya’da böylesi yok”
“Trakya’da yok böyle bir Belediye Binası daha” diyen Pınarhisar’lılar; “Pınarhisar merkezine geldiğinizde Belediye binası ilk göze çarpan yerlerden birisi. O yüzden bakım ve onarımının yapılmış olması, görüntüsünün böyle güzel olması bizler için önemli. Belediyemiz bize hizmetlerini artık bu güzel binadan yapıyor. Hizmette çok önemli ama görünüme de biraz dikkat edilmesi gerekiyor. Sağolsun Başkanımız Belediye Binamızın görünümünü hem güzelleştirdi, hem de modernleştirdi. Pınarhisar renkli bir tabloya sahip, bu bina da Pınarhisar’a yakıştı” dediler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here