Pınarhisar hafta sonu ünlü şarkılarla coşacak

37
* Pınarhisar 6. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali’nde,  hafta sonu sahne alacak olan ünlü sanatçılarla muhteşem bir hafta sonu yaşayacak. 
HABER MERKEZİ
05 Eylül 2014 Cuma günü saat 17.30’da resmi açılışı yapılan “Pınarhisar 6. Kültür Sanat ve Kültür Sanat ve Gençlik Festivali”nde haftason birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak 
06 Eylül 2014 Cumartesi günü yapılacak gece konserlerinde ilk olarak Sima sahneye çıkacak. Sima Konserin ardından, Türk Pop Müzik’in sevilen ismi Atilla Taş sahne alacak. Şarkıcılığın yanı sıra Tv sunuculuğu ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Atilla Taş birbirinden güzel hareketli şarkılarla Pınarhisarlıları coşturacak. Atilla Taş’ın ardından son olarak Linet sahneye çıkacak. “Şu Saniye” “Adını Sen Koy” “Resim” gibi şarkıları seslendiren Linet festivale katılanlara unutulmaz dakikalar yaşatacak. Pınarhisar 6. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali son gece konserlerinde ilk olarak Filiz Aris sahne alacak. Filiz Aris’in ardından bir Tv kanalın düzenlediği yarışmada yıldızı parlayan Firdevs sahneye çıkarak birbirinden güzel şarkıları Festivale katılacak. Festivalde sahne alacak ise Mustafa Ceceli olacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ceceli, eski ve yeni şarkılarını seslendirmesinin ardından Pınarhisar 6. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali Havai fişek gösterileri ile son bulacak. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here