Pınarhisar birbiriden ünlü sanatçıları ağırlayacak

53
Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan “Pınarhisar Kültür Sanat ve Gençlik Festivali”ne katılacak sanatçılar ve program belli oldu. Grup Seksendört,  Semiha Yankı, Linet, Atilla Taş, İskender Doğan, Sima, Mustafa Ceceli, Firdevs ve Filiz Aris Pınarhisarlılarla buluşacak.
 
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediyesi’nin düzenlediği “6. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali”nin 3-4-5-6-7 Eylül 2014 tarihlerinde yapılacağı açıklanırken festivale katılacak sanatçılarda belli oldu.
03 Eylül 2014 Çarşamba günü stantların açılması ile başlayacak olan Festivalin resmi açılışı 05 Eylül 2014 Cuma günü saat 17.30’da Pınarhisar Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak. 03-04 Eylül’de Mahalli sanatçıların sahne almasıyla başlayacak festivalde bir birinden ünlü sanatçılar Pınarhisarlılarla buluşacak.
Festival Alanı’nda yapılacak konserlerde ilk olarak İskender Doğan sahne alacak. “Günahsızlar”, “Kan ve Gül” gibi şarkılarını seslendirecek olan İskender Doğan’ın ardından Semiha Yankı sahneye çıkarak “Seninle Bir Dakika”, “Adını Yollara Yazdım” şarkılarını Pınarhisar halkına söyleyecek. Konserlerin ilk gecesinde son olarak sahneye Alternatif Rock Müziğin başarılı temsilcisi Grup Seksendört çıkacak. Kendileriyle özleşen “Ölürüm Hasretine” şarkısıyla kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine kavuşan Grup Seksendört “Eller”, “Dokunma”, “Söyle”, “Azap”, “Gözün Doysun” gibi şarkılarla hayranların coşturacak. 06 Eylül 2014 Cumartesi günü yapılacak gece konserlerinde ilk olarak Sima sahneye çıkacak. Sima Konserin ardından, Türk Pop Müzik’in sevilen ismi Atilla Taş sahne alacak. Şarkıcılığın yanı sıra Tv sunuculuğu ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Atilla Taş birbirinden güzel hareketli şarkılarla Pınarhisarlıları coşturacak. Atilla Taş’ın ardından son olarak Linet sahneye çıkacak. “Şu Saniye”, “Adını Sen Koy”, “Resim” gibi şarkıları seslendirecek olan Linet festivale katılanlara unutulmaz dakikalar yaşatacak. Pınarhisar 6. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali son gece konserlerinde ilk olarak Filiz Aris sahne alacak. Filiz Aris’in ardından bir Tv kanalın düzenlediği yarışmada yıldızı parlayan Firdevs sahneye çıkarak birbirinden güzel şarkıları Festivale katılacak. Festivalde sahne alacak son isim ise Mustafa Ceceli olacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ceceli, eski ve yeni şarkılarını seslendirmesinin ardından “Pınarhisar 6. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali” Havai Fişek Gösterileri ile son bulacak. (Kadir Sinici)
)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here