Pınar Mahallesi’ne Çocuk Parkı

8
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun, Pınar Mahallesi’ne geçtiğimiz hafta yaptığı ziyaret sonrası çalışmalara hız verildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun, Pınar Mahallesi’ne geçtiğimiz hafta yaptığı ziyaret sonrası çalışmalara hız verildi. Geçtiğimiz hafta Pınar Mahallesi’ni ziyaret eden ve sorunlar hakkında bilgi alan Kesimoğlu, eksiklikler ve yapılması gerekenler hakkında mahalle sakinlerinden ve mahalle muhtarından bilgiler almıştı. Mahallenin eksikliklerinin giderilmesi konusunda Belediye Başkan yardımcıları ve ilgili müdürlükleri toplayarak bir toplantı yapan Kesimoğlu, Pınar Mahallesi’ne yapılması gerekenler konusunda çeşitli talimatlar verdi.
Ekipler, Kesimoğlu’nun verdiği talimatlar sonrası çalışmalara hız verirken Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Pınar Mahallesi Ay Sokak üzerine ‘’Çocuk Parkı’’ yapma konusunda çalışmaya başladı.
Ay sokak üzerinde içerisinde oturma bankları, çocuk oyun gruplarının yer alacağı park için çalışmalar başladı.
Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, Pınar Mahallesi ziyaretlerinin ardından çalışmalara hız verdiklerini ifade ederek ‘’Pınar Mahallemizi geçtiğimiz hafta ziyaret ettik. Mahalle sakinleri ve muhtarımızla yaptığımız görüşmeler sonrası eksiklikleri ve sorunları tespit ettik. Yerinde incelemelerimiz sonrası hızlıca çalışmalara başladık. Çocuk parkı konusunda vatandaşlarımızdan çok sayıda talep aldık. Biz de bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kısa süre içerisinde Pınar Mahallesi Ay sokak zerinde Çocuk oyun parkımızı hayata geçireceğiz. Bundan sonrada Pınar Mahallemizde çalışmaları devam ettireceğiz’’ diye konuştu. (kadir sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here