Özgüven; “Mobil Buz Pisti Mayıs’ta Kırklareli’de”

24
* Geçtiğimiz aylarda Kırklareli’de 2 gün hizmet veren Mobil Buz Pisti, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün girişimiyle Mayıs ayında 1 ay boyunca Kırklareli’de olacak. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün girişimi ile Mobil Buz Pisti 1 ay boyunca Kırklareli halkına hizmet verecek. Geçtiğimiz aylarda Kırklareli’de ilk defa kurulan ve özellikle çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Mobil Buz Pisti 01-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Kırklareli’de olacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon tarafından geçtiğimiz Mart Ayı’nda Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda kurulan Mobil Buz Pisti çocuklar tarafından yoğun ilgiyle karşılanmıştı.
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taner Özgüven, geçtiğimiz aylarda Kırklareli’ye gelen ve çocukların büyük ilgisi karşısında çok mutlu olduklarını ve bu nedenle böyle bir proje gerçekleştirme kararı aldıklarını belirterek şunları kaydetti;
“Geçtiğimiz Mart Ayı’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon tarafından gerçekleştirilen Proje kapsamında ilimizde ilk defa gelen Mobil Buz Pisti’ne Kırklareli halkı büyük ilgi gösterdi. 2 gün boyunca Kırklareli Spor Salonu’nda kurulan Buz Pisti’ne çocuklar büyük ilgi gösterdi. Zaman darlığından dolayı birçok kişi bu buz pistinden yararlanmadı, bunu göz önüne alarak Kırklareli halkına hizmet vermesi için 01-31 Mayıs tarihleri arasında Mobil Buz Pisti’ni Kırklareli’ne getirmeye karar verdik. Yer konusunda şuan net bir yer yok. Yer konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Aslında bizim amacımız kalıcı bir Buz Pisti yapmak bu konuda çalışmalarımız olacak inşallah böyle güzel bir yer Kırklareli’ye kazandırırız.” (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here