Özgüven; “Kırklarelispor 2. Devre maçlarını kendi sahasında oynayacak”

17
Geçen yıl başlayan Kırklareli Atatürk Stadyumu’nun yenileme çalışmaları sebebiyle karşılaşmalarını Lüleburgaz Sahası’nda oynayan Kırklarelispor bu sezon 2. Dönem’de kendi sahasında oynayacak.
HABER MERKEZİ
Geçen yıl başlayan Kırklareli Atatürk Stadyumu’nun yenileme çalışmaları sebebiyle karşılaşmalarını Lüleburgaz Sahası’nda oynayan Kırklarelispor bu sezon 2. Dönem’de kendi sahasında oynayacak. Stat inşaatı; işi yüklenen firmanın bazı sebeplerden dolayı sözleşmesinin fes edilmesiyle inşaat işi durdu. Tekrar, yapılan ve sonuçlanan stat inşaatı ihalesi,  ihale’ye Teklif veren firmalara sonuçlarının gönderilmesiyle, firmalardan herhangi bir itiraz gelmezse, önümüzdeki günlerde yer teslimi yapılarak inşaatına başlanacak.
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taner Özgüven; “Atatürk Stadyumu inşaatını, Kırklarelispor’un 2. Devre karşılaşmalarına yetiştirmeyi hedefledik. Stat’ın Eylül Ayı’nın ortalarında çimleri döşenecek. Diğer bir çalışmamızda, stat’ın türbinleri, İl Özel İdaresi Ekipleri’nin desteğiyle eski türbinler yıkıldı, işin zor kısımlarını bitirdik. Bundan sonra daha sıkı bir çalışmayla stat’ı Kırklarelispor’un 2. Devre karşılaşmalarına yetiştireceğiz. Sayın Valimiz Mustafa Yaman’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser ve İl Özel İdaresi Ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarda bizden desteklerini esirgemiyorlar” dedi.  (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here