“Ortak çalışmalara hazırız”

8
* Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştiren Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aysu Eyüboğlu Erşen; “Her iki kurum arasında yapılabilecek ortak çalışmaları görüştük. Yapılabilecek her türlü çalışmaya da varız ” dedi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, her iki kurum arasında yapılabilecek olan ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
17 Ocak 2013 Perşembe günü saat 10.30’da gerçekleşen ziyarette; Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aysu Eyüboğlu Erşen, Şükran Yöney ve Sevgi Özmetin’den oluşan Kadın Meclisi Yürütme Kurulu’nu Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Hakan Keçeci makamında ağırladı.
Ziyarette Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aysu Eyüboğlu Erşen tarafından Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Hakan Keçeci’ye yapılan projeler ile ilgili bilgiler verildi. Müdürlüğün faaliyetleri ile ilgili olarak da Keçeci ziyaretçilerini bilgilendirdikten sonra her iki kurum arasında yapılabilecek olan ortak çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here