“Önüm, Arkam, Sağım, Solum, Trafik”

14
* Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, ilköğretim okulu öğrencilerine yönelik düzenlenen “Önüm, Arkam, Sağım, Solum, Trafik” konulu çocuk tiyatrosuna katıldı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve BP Petrol A.Ş.’nin ortaklaşa olarak yürüttükleri proje kapsamında, 18 Mayıs Salı günü ilköğretim okulu öğrencilerine Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü’nde, Yol Emniyeti Çocuk Tiyatrosu tarafından “Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik” konulu tiyatro oyunu sahnelenendi.
Vali Aydoğdu, öğrenciler tarafından büyük alkışla karşılanırken, Vali Aydoğdu’da minik yüreklerin sevgilerine karşılık vererek, onların alkışlarına eşlik etti.
BP Yol Emniyet Çocuk Tiyatrocuları Anı Sağkan ve Merve Öztoprak tarafından sergilenen tiyatro oyunu, çocuklar ve katılımcılar tarafından büyük beğeni ile izlendi.
Tiyatro oyununa, Vali Cengiz Aydoğdu, İl Emniyet Müdürü M. Behzat Canbazoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Mehmet Yiğit, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt, öğrenciler ve veliler katıldı. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here