“Okullar Hayat Oldu”

0
* “Okullar Hayat Olsun Projesi Yaz Etkinlikleri” kapsamında Kırklareli Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 7 yaş üzeri çocuklar için başlatılan kurslara yoğun ilgi.
HABER MERKEZİ
"Okullar Hayat Olsun" Projesi kapsamında 7 yaş ve üzerindeki okula devam eden öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmek amacıyla öğrenmeye yönelik Temmuz ve Ağustos Ayları arasında ücretsiz olarak yaz kursları açılıyor. Futbol, Voleybol, Basketbol, Tenis, Satranç, Dama, Resim, Kırklareli Halk Oyunları, Gitar, Keman, Bağlama Kursları gibi birçok alanda kurs açılıyor. Bu sayede okullar hayat oldu. 
Kırklareli, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu “Okullar Hayat Olsun Projesi Yaz Etkinlikleri” kapsamında, Kurslara başladı. Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleşen, Gitar, Keman ve İngilizce Kursu’na yoğun ilgi var. 
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’nden alınan bilgiye göre; Gitar Kursu’nda 20, Keman Kursu’nda 20, İngilizce Kursu’nda 80 Öğrenci eğitim görüyor. Yüzme Kursu’na da yoğun talep olduğunu bildiren yetkiler, Yüzme Kursu’na yaklaşık 40 öğrenci başvurduğunu bildirdiler. Yetkililer “Okullar Hayat Olsun Projesi Yaz Etkinlikleri” kapsamında açılan Kursların Gündüz ve Ücretsiz olduğunu dile getirdiler. (Selçuk Vurucu)
TEILEN
Önceki İçerikTercihler başladı
Sonraki İçerikKIRKLARELİ KAVRULACAK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here