“Okullar Gençler (Liseler) İl Birinciliği Müsabakaları” yapıldı

26
Kırklareli Masa Tenisi artık bir marka olduğunu tescillemeye devam
ediyor. 22 Şubat 2011 Salı günü Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda
yapılan “Okullar Gençler (Liseler) İl Birinciliği Müsabakaları” çok
çekişmeli geçti.

HABER MERKEZİ

Masa Tenisi Kırklareli İl Temsilcisi Soner Polat turnuva ile ilgili şu açıklamaları yaptı:
“İlimizde gittikçe yaygınlaşan ve sürekli taraftar ve sporcusu artan sporlardan olan Masa Tenisi il temsilciliği il içindeki faaliyetleri devam ediyor. 22 Şubat 2011 Salı günü ilimiz Kapalı Spor Salonu’nda yapılan “Okullar Gençler (Liseler) İl Birinciliği Müsabakaları”na 7 erkek 2 bayan takımı katıldı. Özellikle Erkeklerdeki İl Birinciliği Müsabakaları gerçekten seyir zevki süper müsabakalardı. Kırklareli merkez ilçedeki okullarımızın üstünlüğü ile geçen turnuvada çoğu ilimizdeki kulüplerde oynayan oyuncuların gösterdikleri performans taraflı tarafsız herkes tarafından çok beğenildi. Bu turnuvada 1. olan takımlar 17-20 Mart 2011 tarihlerinde Konya’ da yapılacak olan “Okullararası Gençler (Liseler) Türkiye Şampiyonası”nda ilimizi temsil edeceklerdir. Ben ilimizi temsil edecek takımlara Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum.
Turnuvada göze batan isimler hiç maç kaybetmeyen Kırklareli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi oyuncusu Rasim Günaydın, TOBB Lisesi öğrencisi Yağız Engin (Bedensel Engelli Milli Sporcu) 2. Lig oyuncusu, Babaeski Anadolu Lisesi öğrencisi  Doğukan Yalın 2. Lig oyuncusu, Kırklareli Anadolu Lisesi öğrencisi Emrecan Makaraç Kırklareli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi oyuncusu Aykut Körler ve Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Elif Büşra Polat 1. lig oyuncusu oldu.
Turnuvaya merkez ilçeden; Erkelerde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Lisesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Lisesi, Babaeski Anadolu Lisesi, Babaeski Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi, Bayanlarda ise; Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi ve Lüleburgaz Anadolu Lisesi takımları katıldılar.”
* Turnuvada Dereceye Giren Takımlar:
– Erkeklerde:
1. Kırklareli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
2. Babaeski Anadolu Lisesi
3. Kırklareli Anadolu Lisesi
4. Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi
– Bayanlarda:
1. Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi
2. Lüleburgaz Anadolu Lisesi (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here