“Mütevazı sofralarda halkımız ile birlikte olacağız”

12
Kırklareli Belediye Başkanlığı, geçen sene olduğu gibi bu yıl da her akşam bir mahalle sakinleri ile Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenecek olan iftar yemeğinde buluşacak. 
HABER MERKEZİ
Ramazanın Ayı’nın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini aktaran Başkan Çağlayan; “Geçen sene olduğu gibi bu yıl da her akşam farklı mahalle sakinlerimiz ile birlikte mümkün olduğunca mütevazı sofralarda halkımız ile birlikte olacağız. Ramazan ayı boyunca sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve vatandaşlarla birlikte iftar programlarında bir araya gelerek, hep beraber iftarımızı açacağız. İftarımızı açtıktan sonra ise birlikte yine düzenlediğimiz Ramazan Eğlencelerinde bir arada zaman geçireceğiz” dedi. 
Ayrıca Başkan Çağlayan, Ramazan Ayı’nda Zabıta Ekipleri’nin denetimlerini arttıracağını, özellikle İftar ve Sahurluk Gıda Malzemesi Üretimi ve Satışı yapan noktaların özenle denetleneceğini, Tatlı ve Şekerleme İmalathaneleri’ndeki üretim şartlarının sağlıklı olup olmadığı tespit edilerek, gerekli önlemlerin alınacağını vurguladı. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.