Minsolmaz; “Kırklareli’nin kaderi 30 Mart’ta değişecek”

15
Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticilerini düzenlediği kahvaltıda bir araya getirdi.

HABER MERKEZİ
Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı, Partinin kurulduğundan bu yana görev yapmış eski İl ve İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticilerini düzenlediği kahvaltıda bir araya getirdi.
22 Mart 2014 Cumartesi günü saat 09.30’da Paşa Cafe’de düzenlenen programa; AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, AK Parti Kırklareli İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Akkol, AK Parti Kırklareli Eski İl Başkanları; Şener Akbay, Ahmet İbrikçi, Yurdaer Ulus, Emin Tunç, Hüsmen Terkin ile Eski İl, İlçe, Kadın Kolları ile Gençlik Kolları’nda görev alan Başkanlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Eski İl Başkanları’ndan Arif Önce ve AK Parti Kurucu İl Başkanı ve 2 Dönem Kırklareli Milletvekilliği yapan Ahmet Gökhan Sarıçam işlerinden dolayı programa katılmadı.
* Kılavuz; “Kırklareli’de 1. parti olmak istiyoruz”
Kahvaltının ardından bir konuşma yapan AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz 13 yıllık AK Parti tarihinde Kırklareli görmediği kadar Bakan ve Genel Başkan Yardımcıları’nı gördüğünü ve bu seçimlerde AK Parti Kırklareli’de 1. parti olacağını belirterek şunları kaydetti;
“Partimiz 2001 yılında kuruldu. Bizde kuruluşundan itibaren partinin içersinde yer almış parti üyesi olarak burada sizlerle birlikte olmaktan mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. 13 yıllık tarihimizde, partimizde aktif görevde bulunmak suretiyle hizmette bulunan değerli partili dostlarımı burada görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 13 yıllık tarihimizde hiç görmediğimiz kadar Bakanımızı, Genel Başkan Yardımcımızı ve Milletvekillerimizi ilimizde ağırlıyoruz. Bizim parti olarak verilerimiz çok iyi, son yapılan anketlerde AK Parti’nin Kırklareli’de yapılacak yarışa ortak olduğu konusunda Genel Merkez inanmış durumda. Bu başarı 2001 yılından beri bu davaya emek vermiş, gönül vermiş siz dava arkadaşlarım bizlerle birlikte yapmış olduğu çalışmaların başarısı. Seçimlere az bir zaman kaldı, Pazar günü yapılacak olan bir yerel seçim var. Bu seçimde kritik bir noktadayız, sonuçlar iyi ancak siyaset boşluk kaldırmıyor, bugünden sonra hepimizin aktif bir şekilde desteğine ihtiyacımız var.
Kırklareli’de 1’nci parti olmak istiyoruz.”
* Minsolmaz; “Bu seçim Kırklareli’nin kaderini değiştirecek bir”
AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz, 30 Mart akşamı Başbakanımız Kırklareli’den iyi bir haber beklediğini ve bu müjdeli haber hep birlikte 30 Mart akşamı vereceklerini, bu seçimin Kırklareli’nin kaderini değiştireceğini belirterek şunları kaydetti;
“Seçime son günler kaldı. Biz geçmiş dönemlerden farklı olarak Hüsmen Terkin Abimizle başlayan İstanbul tarzı çalışma sistematiğini oturma adına diğer partilerden çok önde başladık. Bize gelen büyüklerimiz söylediği ev ev kapı kapı ziyaret kültürünü bu seçimde yerleştirdik. Bu seçim Kırklareli’nin kaderini değiştirecek bir seçim. Kırklareli’de sadece Belediyecilik anlamında değil insanımızın işine, aşına, Kırklareli’nin Avrupa’ya açılan yüzü olması noktasında hutut ili, Avrupa’da Türkiye’ye girildiği zaman gülen bir yüz olarak Kırklareli’nin gerçekleştirilecek projeler için halkın bize fırsat vermediği bir seçim olacak. Tarihinde olmadığı kadar çok sayıda Bakan, çok sayıda Genel Başkan Yardımcısı Kırklareli’ne geldi. Kırklareli’ni masaya yatırıldığından şüpheniz olmasın, Kırklareli masaya yatırılıyor. İstanbul’da Ankara’da biz bunları insanımıza anlatırken diğer aday arkadaşlardan farklı olarak ben gerçekten arkamda çok güçlü bir desteğin bunları yapabilecek iradenin, en önemlisi de sizlere birlikte ekip olarak yapılabileceğini farkındaysanız çok rahat anlatabiliyoruz.” (Kadir Sinici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here