MHP’nin seçim sloganı “Ses Ver Türkiye”

19
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan; “12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerde “Ses Ver Türkiye” sloganı başlığı altındaki Seçim Beyannamemiz 28 Ocak 2011 Cuma günü açıklanacak” dedi.

HABER MERKEZİ
28 Ocak 2011 Cuma günü Seçim Beyannamesi’ni açıklayan ilk parti olacak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2011 Milletvekilliği Seçimleri startını Ankara’da yapacağı organizasyonla verecek. Bu toplantıda Seçim Beyannamesi ile birlikte seçim kampanyasının içeriği de anlatılacak.
MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, “Ses Ver Türkiye” sloganıyla hazırlanan seçim konsept çalışmalarının 28 Ocak’ta Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından kamuoyuyla paylaşılacağını belirtti.
Savaşan yaptığı açıklamasında, partinin seçim-konsept çalışmalarının fikri boyutlarının belirlendiğini, partinin yaptığı çalışmalar sonrasında uygulama modellerinin değerlendirilerek sonuca ulaşıldığını ifade etti.
Gerek Seçim Beyannamesi gerekse kampanya içeriğinin 28 Ocak 2011’de Genel Başkan Bahçeli tarafından kamuoyuyla paylaşılacağını ifade eden Savaşan şunları kaydetti:
“Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28 Ocak 2011 Cuma günü Seçim Beyannamesi’ni açıklayan ilk parti olacak. Bizde İl, İlçe ve Kadın Kolları olarak 3 otobüs ve 10 taksi ile saat 14.00’te Anadolu Gösteri Merkezi’nde yapılacak olan tanıtım toplantısına katılacağız.
Türkiye’nin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) iktidara gelirse nasıl bir Türkiye vaad ediyor? MHP iktidar olması durumunda izleyeceği politikaları Seçim Beyannamesi’ne yazdı. Nasıl bir Türkiye amaçladığımızı milletimizin refaha ve mutluluğa ulaşması için neler yapacağımızı inşallah burada duyuracağız. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bu bildirgeye çok önem veriyor. Çünkü bildirge 2023’e kadar MHP’nin hedeflerini ortaya koyuyor.
Bu yıl yapılacak seçimler yüce milletimiz için karar anı olarak görülmektedir. Milletimizin tercihi geleceğini şekillendirecektir. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletine diyor ki; ses ver, sesime kulak ver.”
Partinin 2011 seçimlerine yeni düşünce ve projelerle yola çıktığını, farklı toplum profilleriyle partinin arasında bir iletişim bağı kurmak istediklerini anlatan Savaşan, partinin seçim konseptindeki “Taşıyıcı kelimenin (Ses)”, “Taşıyıcı cümlenin (Ses ver, sesime kulak ver)”, “Vurgu unsurunun (karar anı)”, “Türkiye söylemlerindeki çıkışlarının ise (Ses ver Türkiye)” olacağını söyledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here