Memleketine CANDAN değil mi?

14
* Babaeski halkı, festivalde en çok Candan Erçetin ile Ferhat Göçer’i görmek istedi. Temasa geçildi. Ferhat Göçer ile anlaşılırken, İnece’li Candan Erçetin’in, festivalde sahne almak için 120 bin TL istediği ve bu sanatçıdan vazgeçildiği öne sürüldü.


HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski ilçesi, bugünlerde bu söylentileri konuşuyor. Söylentilere göre; Bu yılki Babaeski Festivali’nde en çok istenen sanatçıların Ferhat Göçer ile İnece kökenli de olan, hemşehrimiz Candan Erçetin oldukları belirlenmişti.
* Ferhat Göçer tamam
Edinilen bilgilere göre; ünlü sanatçı Ferhat Göçer ile her konuda anlaşıldığı, festival programına bu sanatçının eklendiği öğrenildi. Ne kadar olduğu belirtilmemekle birlikte, Ferhat Göçer’in istediği rakamın piyasa şartlarında olduğu öğrenildi.
* Memleketine CANDAN değil mi?
Kırklareli kökenli olan ünlü sanatçı Candan Erçetin’in ise, Babaeski Festivali’nde sahne almak üzere belediyeden 120 bin TL istediği, bu fiyatın kabul edilemez ve makul seviyede olmadığı gerekçesiyle, Erçetin’in getirilmesinden vazgeçildiği öne sürüldü. Söylentilerin ne derecede doğru veya abartılı olduğunun cevabının ise, bizzat festival komitesi başkanı da olan, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı tarafından kamuoyuna açıklanması bekleniyor.
* Yeşim Salkım’a veto mu?
Öte yandan; yine Balkan kökenli olup, eşi de İğneada kökenli olan ünlü sanatçı Yeşim Salkım’ın, Ali Sami Yen’de 12 Haziran 2010 tarihinde yapılan büyük Rumeliler buluşmasında, parasını almadığı gerekçesiyle sahneye çıkmadığı, paranın ise, eşi tarafından alındığının sonradan ortaya çıkmasına rağmen, konsere çıkmadan stadı terk etmesi, Rumeli, Balkan ve Trakya camiasında büyük tepki topladı. Camiada, bu sanatçının hiçbir etkinliğe davet edilmemesi kararların alınmakta olduğu öne sürülüyor. (ş.g.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.