Meclis’te Yeşilyurt okundu

90
* Kırklareli İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantıları’nda Yeşilyurt Gazetesi okundu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantıları’nın 1. Birleşimi 2 Mart Pazartesi günü başlamıştı. 5 Birleşim’de geçen Mart Ayı Toplantıları 6 Mart 2015 Cuma günü sona erdi. Meclis, 5 gün boyunca gündem maddelerine geçmeden Önce Yeşilyurt Gazetesi’ni okudu.
Geçtiğimiz ay el değiştiren Yeşilyurt Gazetesi’nin yeni yayın politikası, tüm okurlarımızın olduğu gibi Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri’nin de gözünden kaçmadı. 3 Şubat 2015 Salı günü, Zortul Medya Gurup A.Ş. tarafından Yayın Hakları alınan Yeşilyurt Gazetesi’nin yeni yayın Politikası Meclis Üyeleri tarafından Takdir ve beğeni ile karşılandı. Yeni yayın politikası ile kalitesini de arttıran gazetemize Meclis’ten övgüler vardı. 
* “Ciddi değişiklik var”
İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Gazetemizin el değiştirdiğini gazetemizde yayınlanan (Medya’da Yeni Dönem) haberinden öğrendiğini dile getirerek değerlendirmelerde bulundu.
Çağlayan değerlendirmesinde şunları kaydetti;
“Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi Kırklareli’nin en eski gazetesidir. Ben bildim bileli Yeşilyurt Gazetesi var. El değiştirmiş ve yeni oluşum ile birlikte Gazete’de gözle görünen, ciddi bir değişiklik olmuş. Yeni oluşum ile Şeffaf bir Gazetecilik olacağına inanıyor,  Yeni oluşumun, Kırklareli’ye, gazete çalışanlarına ve Zortul Medya Gurubu’na hayırlı olmasını diliyorum.”
* “Ulusal boyutta kalite”
Kırklareli İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantıları’nın her birleşimini takip ederek haberlerini yaptık. Her Birleşime gazetemizi götürerek Meclis Üyeleri tarafından olumlu yorumlar aldık. Gazete’nin yeni oluşumu ile Yayın politikasında ciddi değişikliğin olduğunu fark eden Meclis Gurup başkanları ve üyeleri.
Yorumlarında şunları kaydettiler;
“Yeşilyurt Gazetesi Türkiye genelinde yerel gazete olarak çok yaşlı bir gazete Trakya geneli ismi duyulmuş ve herkesin bildiği, okudu, takip ettiği bir gazete. Yeni oluşum ile birlikte gazetenin kalitesinde ve yayın politikasında önemli bir değişiklik olmuş. En önemli olan tarafsızlığı ile biz okurlarına Ulusal boyutta bir gazete kalitesi sağlamışsınız. Gazete’nin yeni oluşumunu kutluyor ve tebrik ediyoruz. Zortul Medya Gurup AŞ. Tarafından devralınan Yeşilyurt Gazetesinin Bölgemizi, Kırklareli’ne Çalışanlarına ve Okurlarına hayırlı olmasını diliyoruz.”
* “Kaliteli Gazete sunacağız”
Bizde Meclis Üyelerine; Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak; Tarafsız, Şeffaf, Dürüst ve Korkusuz bir şekilde yayın yaparak okurlarımıza kaliteli bir gazete sunacağımızı dile getirdik. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here