“Lüleburgaz’ın Avrupa’ya yakışır bir ilçe olmasını istiyoruz”

13
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin beraberinde; Lüleburgaz İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve Lüleburgaz Kadın Kolları Başkanı Zeynep Gündüz ile birlikte Lüleburgaz ilçesi 6 Yol’u ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
 
03 Haziran 2012 Pazar günü saat 19.00’da gerçekleştirilen ziyarette Başkan Terkin ve beraberindekiler davul zurnalar ile karşılandı.
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin burada yaptığı konuşmasında; “Sayın Başbakanımızın verdiği söz üzerine sizleri ziyarete geldim. Adam gibi adam Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ne kadar çok sevdiğinizi gördüm. Sizleri çok seviyoruz. Özü bir sözü bir insanlarsınız. Bugün buraya kardeşlerimin yaptığı program dahilinde sizleri tanımak için buraya geldik. Misafirperverliğinizi en iyi şekilde gösterdiniz. Lüleburgaz’ın Çemişgezek gibi bir ilçe değil, Avrupa’ya yakışır bil ilçe olmasını istiyoruz. Yollarınızın kaldırımlarınızın durumu görüyorsunuz. Türkiye’de tüm illerde AK Parti denildi. Sizlerin de AK Parti demenizi istiyorum” dedi.
İl Başkanı Hüsmen Terkin, konuşmasından sonra Roman vatandaşların sorunlarını dinledi. Roman vatandaşlar işsizlikten yakınarak kendilerine iş bulunmasını istediler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here