Lüleburgaz Doğa Koleji Kampüsü 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı’nda öğrencilerle buluşuyor

202
Doğa Koleji, Lüleburgaz’da kampüs açmanın övüncünü yaşamasının yanı sıra Kırklareli ve ilçe bölgelere de modern eğitim sistemini getirmenin gururunu duyuyor.
HABER MERKEZİ
Doğa Koleji, Lüleburgaz’da kampüs açmanın övüncünü yaşamasının yanı sıra Kırklareli ve ilçe bölgelere de modern eğitim sistemini getirmenin gururunu duyuyor.
Doğa Koleji’nin yeni kampüsleriyle Türkiye’nin her ilinde vizyon sahibi eğitim imkanı sunduğunu belirten Kurucu Erdal Karakuş; “Eğitim sektöründe 11. yılını geride bırakan, yeniliklerin öncüsü Doğa Koleji, modern eğitim modeli, misyonu ve sayıları her geçen gün artan kampüsleri ile ayrıcalıklı eğitimi Türkiye geneline taşımaya devam ediyor. 2013-2014 eğitim yılında yaklaşık 50 bin öğrenci sayısına ulaşan Doğa koleji “Doğa Konsepti Eğitim Modeli” ile anaokulundan lise eğitimine kadar öğrencisine, hayatında gerekli olacak donanımı sağlayan bir eğitim sunuyor.2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında kapılarını açacak olan Lüleburgaz Doğa Koleji, eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelini öğrencilerle buluşturacak” dedi.
* Son Teknoloji ile Eğitim Lüleburgaz’da 
Kurucu Erdal Karakuş; “Ezberci eğitimin dışına çıkarak öğrencilere yaşayarak öğretme vizyonu ile ilerleyen Doğa Koleji, Lüleburgaz’da ki kampüsünde öğrencilerine zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkanı tanıyor. 12 bin metrekare arsa üzerinde, 9 bin metrekare kapalı alana sahip Lüleburgaz Doğa Koleji; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi dahil tüm sınıflarında fiber internet kullanımı, android alt yapısı, sınıf önü info ekranları ve Vestel akıllı tahtaları ile donatılmış 40 dersliği ile öğrencilerine interaktif eğitim imkanı sağlıyor. Başta sanat sokağı olmak üzere, drama, santranç, resim ve müzik dersliklerinin yanında kapalı spor salonu, kütüphane, laboratuarlar, yemekhane, kantin, doğa store, idari ofisleri, çok amaçlı atölyeleri ve 340 kişilik Konferans Salonu’nu barındırıyor. Kampüsümüz içinde ayrıca kapalı yüzme havuzu, açık hava spor alanları ve teknoloji sınıfı gibi ortamlarda öğrencilerini “Doğa Konseptli Eğitim” vizyonuyla buluşturacak ekoloji derslikleri yer alıyor. Lüleburgaz Doğa Koleji ilk yılında 3-4-5 yaş anasınıfı,1-2-3-4 ilkokulu, 5-6-7-8 Ortaokulu ve Lise Sınıflarıyla eğitim öğretime başlayacaktır.
* Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi’nde Öğrenciler t-MBA Eğitimi’ni TEOG Sınav Sonuçları’na göre burslu okuma imkanına sahip oluyor 
Lüleburgaz Doğa Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri Avrupa’da ki ülkelerde kullanılan t-MBA eğitim modeli ile iş hayatına hazırlıyor, geleceklerine yön veriyor. T-MBA, rekabetin son derece yoğun yaşandığı günümüzde Doğa Koleji öğrencilerine, standart müfredat dışında farklı yetkinlik ve beceriler kazandırarak, onları bu rekabette bir adım öne taşımayı amaçlıyor. 
Ayrıca Türkiye’ de benzersiz eğitim modeline sahip olan Lüleburgaz Doğa Koleji, önümüzde ki eğitim-öğretim yılında 9.sınıfta okuyacak öğrencilere TEOG sınav sonuçlarına göre okulumuzda burslu okuma imkanı sunuyor. Okulumuzda TEOG sonuçlarına göre sınırlı sayıda burslu öğrencinin okuyabileceğini ifade eden okul yöneticileri, detaylı bilgi almaları için (0288) 4122800 telefon numarasından bilgi almalarını; değerli aileleri ve öğrencileri görüşmeye beklediklerini belirttiler. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here