Lider tatili erken bitirdi

12
Lider tatili erken bitirdi

Lider Kırklarelispor  bu hafta sonu oynanacak olan B.Mandıra Adaspor maçının hazırlıklarına erken başladı. Bayram iznini üç gün kullanarak bayramın dördüncü günü çalışmalarına başlayan Lider hafta sonu oynanacak olan B.Mandıra Adaspor maçında üç puan almayı hedefliyor. Şuana kadar şampiyonluk yolunda önemli puanlar alarak lider ve namağlup konumda bulunan Kırklarelispor kayıpsız olarak yoluna devam ediyor.

Çok büyük taraftar desteğiyle maçlarını oynayan lider bu hafta kendi evinde oynanacak olan maçta taraftarının ve Kırklareli halkının maça ilgi göstereceğini bekliyor. Antreman öncesinde futbolcular, teknik heyet ve yönetim arasında bayramlaşma merasimi yapıldı. Teknik Direktör Bilgin Erdem önderliğinde basına açık olarak gerçekleştirilen antremanda ısınma koşusuna başlayan Kırklarlispor sonra  kondisyon koşusu ile idmana devam etti.

 Kondisyon yeniledikten sonra şut çalışmasına geçen Kırklarelispor lu futbolcuların neşeli tavırları ve sık sık kendi aralarında şakalaşmaları da gözlerden kaçmadı. Antremana eksiksiz olarak başlayan Lider çift kale maçına geçti. Futbolcular oldukça hırslıydı. Idman boyunca bazı oyuncular Teknik Direktör Bilgin Erdem tarafından sık sık yer değiştirilerek farklı mevkilerde denendi. Daha önceki maçlarda hataları da  değerlendiren Erdem futbolcularını pozisyon gereğince durdurarak sık sık uyarıda bulundu.

Antremanı izleyen Kırklarelispor başkanı Volkan Can gazetemize açıklamalarda bulunarak şunları söyledi;

Volkan Can; " Öncelikle Tüm Kırklareli Halkının ve Tüm Müslüman halkının Kurban Bayramını Kutlarım.

Bu hafta oynanacak olan Kırklaelispor- B.Mandıra Adaspor  maçından mutlaka üç puanla ayrılmak istiyoruz. Şampiyonluk yolunda lider ve namağlup olarak yolumuza devam ediyoruz. Kırklarelispor ‘un desteğe ihtiyacı var. Tüm Kırklareli Halkından bu maçta bizi desteklemelerini istiyoruz. Bizde bu hafta üç puan alarak onlara seyir gücü yüksek ve zevk alacakları bir maç izletmek istiyoruz." Dedi.

Antreman sonunda Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem gazetemize açıklamalarda bulundu.

Erdem; " Tüm Kırklareli Halkının Kurban Bayramını kutlarım. Bu hafta çok önemli bir maça çıkacağız. Bunun için Bayramın dördüncü günü çalışmalarımıza başladık. Rakibimizin durumu kritik ve üç puan parolasıyla maça çıkacaklar. Biz namağlup şampiyon olmak istiyoruz. Ve bunu da başaracağız. Kimseyi küçük görmüyoruz, her maça aynı ciddiyet ve mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanıyoruz. Oynadığımız futbolla seyircilere futbol zevki tattırıyoruz. Bizi her maç destekleyip yanımızda olan 39 Gençlik Taraftar grubu ve Kırklareli Halkına teşekkür ediyoruz. Onlardan bize olan desteğini sürdürmelerini bu haftada bekliyoruz ve Tüm Kırklareli Halkını maça bekliyoruz." Dedi.

Bazı futbolcularda gazetemiz aracılığı ile taraftara ve Kırklareli Halkına mesaj gönderi.

Kaptan Tayfun Şen; " Öncelikle Tüm Kırklareli halkının Kurban Bayramını Kutlarım. Bizi her maçta yalnız bırakmayan 39 Gençlik Taraftar Grubuna da teşekkür ediyoruz. Umarım Bu maçta da bizi maç boyunca desteklerler. Bizde üç puan alarak onlara hediye ederiz." Dedi.

Deniz Sert; " Tüm Kırklareli Halkının Kurban Bayramını Kutlarım. Bir futbolcunun en çok sevdiği ve istediği şey taraftar desteğidir. Hele Taraftarın sevgilisi haline geldiği zaman oynadıkça oynayası gelir. Bize gösterdiği büyük destekten dolayı 39 Gençlik Grubuna çok teşekkür ediyorum. Onlara bizi sezon başından beri hiç yalnız bırakmadılar. Bizde sahada onlar sayesinde ateşlendik ve hırslandık. Bu hafta üç puan almak istiyorum. Bu hafta gol atarsam ilk olarak 39 Gençlik Grubuna giderek onlara armağan edeceğim.

Uğur Çetinel; " Kırklareli Halkımızın Kurban Bayramını kutluyorum. Umarım bu hafta sonu üç puan alırız ve onlara en güzel Bayram Hediyesini veririz. Bizleri sezon başından beri yalnız bırakmayan 39 Gençlik Taraftar Grubu ve Kırklareli Halkına teşekkür ediyorum. Onlar tribünde biz sahada, Her şey Kırklareli Halkı ve Kırklarelispor için." Dedi.

Kadir Yıldırım; " Öncelikle Tüm Kırklareli Halkının Kurban Bayramını Kutlarım. Bu hafta oynanacak olan maçta üç puan alarak onlara Bayram hediyesi vermek istiyoruz." Dedi.

Emre Danışan; “Tüm Kırklareli halkımızın Kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bir futbolcunun en büyük desteği taraftar desteğidir. Ben tribünlere çağrılınca çok büyük bir moral kazanıyorum. Sezon başından beri takımımıza çok büyük destekte bulunup, bizi her maç yanlız bırakmayan taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Ve buradan tüm Kırklareli halkına sesleniyorum.

Bu hafta sonu oynanacak olan maçta Kırklareli halkının desteklerini bekliyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here