LİAD, Bulgaristan’a iş gezisine gidiyor

9
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) üye iş adamları ile birlikte iki gün sürecek iş gezisi için Bulgaristan’a gidecek..

LÜLEBURGAZ

11-12 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek gezide Yanbol ve Burgaz illeri ticaret odaları ile iş yemeği yenecek, Bulgar iş adamları ile ikili iş görüşmeleri yapılacak. Gezi ile alakalı bilgi veren Genel Sekreter Şadan Canaz ; "Bulgaristan bizim en sıcak ilişkiler içerisinde olduğumuz sınır komşumuz.
Liad olarak daha öncelerden de yaptığımız programların bir yenisini de üye iş adamlarımızın isteği doğrultusunda yapıyoruz. Bulgaristan Tarım ve Hayvancılık konusunda iş adamlarımızın yatırım yapabileceği bir ülke. Liad olarak temennimiz iki ülke iş adamları bir birleri ile kaynaşsın iş tecrübelerinden yararlansın, somut iş bağlantıları gerçekleşmemiş olsa bile karşılıklı görüşmede edinilecek farklı bilgilerin dahi faydalı olacağını düşünüyoruz. Lüleburgaz iş adamları olarak komşumuzla daha sıkı ilişki kurmayı hedefliyoruz. Bu konuda Sayın Bulgaristan konsolosu başta olmak üzere resmi makamlarda ellerinden gelen yardımı yapmakta. Bu tarz çalışmalarımız artarak devam edecek ümidimiz ise bu programdan verimli sonuçlar çıksın. Kültürel ilişkilerimiz ticari anlamda da kuvvetlensin."dedi. (v.i.)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here