Ana sayfa » Kırklareli » LDP Genel Başkanı Toker’i ağırladık

LDP Genel Başkanı Toker’i ağırladık

* Liberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker gazetemizi ziyaret ederek, 7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli Milletvekili Adayı olan Gül Denge’yi tanıttı.
HABER MERKEZİ
Liberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker, MYK Üyesi Emine Çetin, LDP Trakya Sorumlusu Volkan Baylan, LDP Genel Başkan Danışmanı Ahmet Tezel ile LDP 1. Sıra Kırklareli Milletvekili Adayı Gül Denge 01 Mayıs 2015 Cuma günü gazetemizi ziyarette bulundu.
* “Başkanlık Sistemi’ne karşı değiliz”
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ve Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici ile sohbetlerde bulunan Toker, vatandaşı devletten önce tutan anlayış içerisinde; Özgürlük, Adalet ve Fırsat Eşitliği’ne önem verdiklerini belirtti. 
Toker ayrıca kendisine yönelttiğimiz; “Başkanlık sistemi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki sorumuza ise; “Başkanlık Sistemi’ni ilk savunan ve destekleyen partiyiz. O konudaki görüşümüz de değişmedi. Ancak, 2 Turlu Dar Bölge Uygulaması’nın mutlaka kabulü lazım” dedi.
Genel Başkan Toker’in gazetemize ziyaretinde yaptığı açıklamaları Pazartesi günkü sayımızdan takip edebilirsiniz. 

Ayrıca kontrol

Tabiat uyanırken Kırklareli’de keyifli iki gün

Kırklareli merkezde tarih ve kültürle başlayan yolculuğunuz, Demirköy, Hamdibey, İğneada, Mert Gölü, longoz ormanları, Dupnisa …

Bir Cevap Yazın