Kongre’ye Bakan’da katılacak

63
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları İl Başkanlığı’nın 4. Olağan Kongresi Bakan Müezzinoğlu’nun katılımı ile bugün yapılacak.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları İl Başkanlığı’nın 4. Olağan Kongresi 14 Şubat 2015 Cumartesi günü (bugün)  saat 13.30’da Paşa Cafe’de yapılacak. İl Kadın Kolları Kongresi’ne Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’da katılacak. Bakan Müezzinoğlu’nun saat 15.00’da kongreye katılacağı bildirildi. 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, İlçe Kongreleri’ni tamamladıklarını belirterek;
“AK Parti Kadın Kolları bugün 4 milyonu bulan üyesiyle dünyanın en büyük kadın örgütlerinden biridir. AK Parti’nin önümüzdeki hedefi; 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. Bugün 4 milyonu bulan üye sayısı ile Dünya’nın en büyük siyasi örgütlenmelerinden biri olan AK Parti Kadın Kolları kadınlarımızın sesinin en gür çıktığı platform olmuştur. Partimizin başarısının arkasındaki en önemli güç, hiç kuşkusuz kadınlarımızdır. Kadın Kolları Teşkilatımız; fedakâr, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti’nin başarısında her daim öncü güç olmuştur. Sergilediğimiz birlik beraberlik, emsal olmaktadır. AK Parti; siyasette kadınlara verdiği önemle, kadının konumunu güçlendirmeye yönelik uyguladığı politikalarla kadınlarımızın toplum hayatına daha etkin katılımını hedeflemiştir. Bugün partimizin her kademesinde yer alan kadınlar, siyasetin nesnesi değil öznesi olduklarını göstermişlerdir. Kadının elinin değdiği her alanda değişim yaşandığı göstermişlerdir. Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz, birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Bizim anlayışımız; birbirimizin önünde ya da arkasında olmak değil; yan yana durabileceğimiz birtakım olmaktır. Paylaşmayı, dayanışmayı, sabrı bilen birtakım olabilmektir. Kadın kolları olarak yapacağımız 4.olağan kongremizden daha da güçlenerek çıkacağız. Birlik ve beraberlik anlayışımın kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edeceğiz.” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here