Kofçazlı iş adamları nerede?

23
Yaklaşık 4 yıldan bu yana 2. Amatör Küme’de dahi top oynamayan, takımını liglere çıkaramayan Kofçaz ilçesi spor kulübü Kofçaz Serhat Spor’da bu sezon 2. Amatör Küme’ye çıkıp sosyal ve sportif faaliyet anlamında ilçeye hareketlilik getirilmeye çalışılıyor.
Nasıl ki Kırklareli ilimizin diğer ilçelerinin tüm takımları 1. Amatör Küme, Süper Amatör Küme ve BAL Ligi gibi üst düzey liglerde mücadele ediyor ve ilçelerini temsil ediyorlarsa Kofçaz Serhat Spor da bunu amaçlıyor haliyle.
Tabi amaçlara ulaşmak için de kulübün manevi desteğin yanında maddi anlamda da desteği ihtiyacı var. Kulübün belirli ihtiyaçları ve belirli talepleri var. Bu ihtiyaç ve taleplerin hepsi de maddi imkanlarla sağlanabilecek ihtiyaçlar. İlk etapta yapılan yatırım ve malzeme temininde Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Köysel Reçelleri sahibi Hasan Uçar ve Ar&Ce Bilişim Sahibi Cem Yavuz Kaçar bu süreçte kulübe belirli destek sağlayarak ellerinde geleni yaptılar. 
Bu süreci yakından bilen ve sürecin içerisinde olan birisiyim. Bu etkinlikleri yaparken, sürekli geliri olmayan ve ekonomik gücü sınırlı olan bir kulüpte ilçenin gençlerine sportif faaliyet yaptırmak çokta kolay olmuyor. Kulüpte sürekli gelir olmamasından dolayı ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Kofçaz ilçesinin gelişmesini, gençlerinin sportif faaliyette bulunmasını sevinçle karşılayan ve bundan memnun olan işadamlarımızın bu memnuniyetleri sadece manevi anlamda değil maddi anlamda da göstermeleri gerekir. Ahmet Öztürk Başkan’a bu süreçte yardımcı olmaları gerekir.
İş adamlarımıza buradan açık çağrı yapıyorum ve diyorum ki;
Sevgili Kofçaz’lı işadamları, bu ilçe hepimizin ilçesi bu gençler hepimizin gençleri, işadamları olarak bu kulübün elinden tutun ve bu kulübü bir ilçe kulübünün olması gerektiği yerlere gelmesine katkıda bulunun.  Ekonomik gücü müsait olan işadamlarımız kulübün bu kadar desteğe ihtiyacı olduğu bir dönemde yalnız bırakmamalılar. 
İlçenin gelişmesi adına Stat Projesi için var gücüyle çalışan Belediye Başkanı Nuri Çalışkan ve Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk önderliğinde yapılan girişimlere Devlet büyüklerimizin gösterdiği ilgi ve desteği Kofçaz’lı değerli işadamlarımızda göstermeli. 
Tüm Kofçaz’lı işadamlarımızı Kofçaz Serhat Kulübü’ne destek olmaya ve yapılan bu güzelliklerin içerisinde olmaya davet ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here