Kofçaz Serhat Spor’dan Vali Yaman’a ziyaret

20
Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Kofçaz Serhat Spor Kulübü Başkanı Ahmet Öztürk, 2. Başkan Hakan Adalı, Genel Kaptan Fatih Eser ve Teknik Sorumlu Osman Karakahya 07 Ocak 2013 Pazartesi günü Kırklareli Valisi Mustafa Yamanı’ı tanışma ve kulübü tanıtma amaçlı olarak makamında ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ
Görüşmenin ardından gazetemize açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk; “Sporseverliği ile bilinen Sayın Valimiz Mustafa Yaman’ı makamında heyet olarak ziyaret ettik ve kendisine kulübümüzün tanıtımını yaptık ve yeni oluşumumuzu anlattık. Sayın Valimizden bazı taleplerimiz vardı kendisine bu konuları arz ettik. Sayın Valimizde bu konularda bizlere yardımcı olacağı sözünü verdi. Sayın Valimize bizi makamında kabul ettiği ve taleplerimize olumlu yaklaşımlarda bulunduğu için teşekkür ediyoruz.  
Kulüp olarak bizim amacımız Kofçaz İlçemize müsabakaların oynanabileceği bir stat kazandırabilmek ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sportif faaliyetlerle sosyalleştirmek ve gençlerimizi kazanmak.  Bu bağlamda kulübümüzü bu sezondan itibaren aktif olarak kullanacağız ve başladığımız bu sezonun sonunu da şampiyonlukla kutlayacağız. 
Ziyaretlerimiz çerçevesinde bizleri makamlarında ağırlayan ve taleplerimize olumlu yaklaşımlar gösteren Sayın Valimiz Mustafa Yamana, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Ziya Eser’e ve Gençlik Spor İl Müdürümüz Mustafa Yıldız’a tekrar teşekkür ediyorum.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here