Kofçaz Serhat Spor’dan Futbolcularla Toplantı

18
Geçtiğimiz yıl büyük bir atılım gerçekleştiren ve yönetim değişikliği ile bambaşka bir görüntüye bürünen Kofçaz Serhat Spor’da kulüp yönetimi daha sezonun başlamasına 5 aydan fazla……
HABER MERKEZİ
Geçtiğimiz yıl büyük bir atılım gerçekleştiren ve yönetim değişikliği ile bambaşka bir görüntüye bürünen Kofçaz Serhat Spor’da kulüp yönetimi daha sezonun başlamasına 5 aydan fazla bir süre olmasına rağmen 1. Amatör Küme hedefi için çalışmalara şimdiden başladı.
Bu çalışmalar çerçevesinde 29 Eylül 2013 Pazar günü akşamı Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde kulübe tahsis edilmiş olan toplantı salonunda Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Heyet futbolcularla bir araya geldi ve önümüzdeki sezonun ciddiyeti ve beklentileri konusunda görüş alışverişinde bulundular.
Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Cengiz Öz; “2013-2014 sezonunu Kofçaz ilçesine yakışacak bir şekilde geçirmek istiyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Bu hedefler doğrultusunda Yönetim Kurulu Kararımız ile Gençler İnşaat sahiplerinden Esat Genç arkadaşımızı Kulüp Genel Sekreterliğine atadık. Arkadaşımız futbolu seven birisi olarak hem yönetim kuruluna teknik ekibe hem de futbolcu kardeşlerimizi çok faydalı olacaktır. Yönetim Kurulumuza da ayrı bir dinamiklik getireceğini düşünüyorum. Bunun akabinde Osman Karakayha hocamız belgesini alarak kulübümüzün resmi teknik direktörü olmuş bulunmaktadır. Kulübümüze önceki dönemlerde üst liglerde oynamış birkaç takviye gerçekleştirdik ve çalışmalarımızı da devam ettiriyoruz. İnşallah ilçemizin ilk ve tek spor kulübünü diğer ilçelerimiz gibi 1. Amatör yada Süper Amatör seviyesine ulaştıracağız. Yönetim Kurulumuz adına tüm teknik ekibe ve futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tam. 
Geçtiğimiz sezon stat konusunda yoğun bir görüşme trafiğine girdik ve belirli mesafeler kaydettiğimizi düşünsek de şu an stadımız ile ilgili hiçbir gelişme yaşanmaması da yönetim kurulumuz açısından bir hayal kırıklığıdır. Biz yönetim kurumuz olarak stadımızı Kofçaz İlçemize kazandırabilmek adına elimizden gelen çabayı göstermeye ve değerli devlet büyüklerimize talebimizi bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. 
Geçen yıl 4 sezonluk bir aranın ardında dahil olduğumuz liglerde acemiliğimizi attık ve bu sezon bambaşka bir yüz ile başlayacağımız sezonda önce Allah’ın izni sonra teknik ekibimiz ve futbolcu kardeşlerimizin inançlı mücadeleleriyle İnşallah hedeflerimize ulaşacağız. Amacımız kısa sürede hızlı yükselmek değil, uzun vadede mantıklı büyümek. Tüm Kofçazlılardan bizlere destek olmalarını bekliyorum” dedi. (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.