Koçer; “Antrenör Kurs Başvuru Sistemi açıldı”

29
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kırklareli Şubesi Başkanı Baki Koçer, Antrenör Lisans Kursları Başvuruları’nın 26 Eylül Cuma günü…
HABER MERKEZİ
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kırklareli Şubesi Başkanı Baki Koçer, Antrenör Lisans Kursları Başvuruları’nın 26 Eylül Cuma günü saat 14.00 ile 20 Ekim Pazartesi saat 17.00 arasında TFF.ORG üzerinden yapılabileceğini söyledi.
Tüm kursiyer adayların, sistem üzerinden puanlarını ve kaçınca sırada olduklarını görebileceğini söyleyen Koçer;
“TFF, Mayıs 2015 sonuna kadar düzenlemesi kesinleşmiş tüm kurslara katılacak olan kursiyer adaylarını 31 Ekim 2014 e kadar, en yüksek puan alan adayın en yakın tarihli kursa alınması sistemiyle, kurslara yerleştirecek” dedi. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kırklareli Şubesi Başkanı Baki Koçer yaptığı açıklamanın devamında şunlara yer verdi;  “Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı gereğince Kurs başvuru kabul kriterleri ve puanlama kriterleri tamamen değiştiğinden önceki sisteme göre başvuru yapanların, başvuruları iptal edilmiş olup kurslara katılmak isteyen tüm kişiler yeniden kurs başvurusu yapmak durumundadırlar.Antrenör kurs başvuruları www.tff.org sitesinin Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) sayfası “Online kurs başvuruları” bölümünden yapılacağı gibi, TÜFAD sitesinin www.tufad.org.tr ana sayfasındaki “Antrenör Kurs Başvuru Formu” bölümünden de sisteme giriş yapılabilecektir. 2014-2015 sezonu kurs başvuru sistemi TFF tarafından açıklandığı üzere 26 Eylül 2014 Cuma günü saat 14.00 de açılacak olup, 20 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 17.00 da kapanacaktır. Antrenör olmak isteyenlerin veya bir üst kursa gitmek isteyen antrenörlerimizin kurs başvurularını belirtilen tarih aralığında yapmaları gerekmektedir” dedi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here