Kırklareslispor 7 – 9 Basın Mensupları

13
Yönetime geldiğinden beri birçok yenilikle dikkatleri toplayan Başkan Volkan Can ve ekibi yine güzel bir oluşumla Yönetim, Basın Mensupları, Taraftar üçgeni ile bir halı saha maçı düzenledi.

HABER MERKEZİ
Kırklarelispor yönetimi ile Basın Mensupları 3 Aralık Perşembe günü bir halı saha maçı düzenledi. Maç Kırklarelispor’un halı saha tesislerinde saat 20.00’de oynandı. Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Kırklareli Genel Kaptanı Bahadır Sucuoğlu, Yönetimden Emre Trak, Ömer Topuz, Gazetemiz muhabirlerinden Deniz Yavaş ve Uğur Bulgur’unda oynadığı maçta Kırklarelispor Yönetimi, Basın Mensuplarının yanı sıra Kırklarelisporlu taraftarlarda forma giydi.
Maç oldukça çekişmeli başladı. Maçın ilk golünü Kırklarelispor Yönetimi adına Bahadır Sucuoğlu’dan geldi. Deniz Yavaş’ın ilk yarıda iki tane çizgiden çıkardığı maçın ilk yarısı Kırklarelispor Yönetiminin 3-1’lik üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci yarıya da Kırklarelispor Yönetimi hızlı başladı ve maçı 5-1’e getirdi. Daha sonra toplanan basın mensuplarında Gazetemiz muhabirleri Deniz Yavaş Uğur Bulgur’un iyi oyunuyla farkı azalttı. Maçı sonlarına doğru hakimiyeti ele geçiren Basın Mensupları 5-1 ‘den maçı çevirerek 9-7 kazandı.
Maçta muhabirlerimiz Deniz Yavaş 1 gol atarken Uğur Bulgur’da 4 gol kaydetti. Deniz Yavaş’ta 2 tane %100 lük golü çizgiden çıkararak galibiyette başrol oynadılar.  Maçın skorundan çok oynanan bu maçın dostça geçmesi ve Kırklarelispor Yönetimi Basın Mensupları’nın yanı sıra Kırklarelisporlu taraftarlarında yer almasından dolayı taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı.(ub)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here