“Kırklareli’yi Türkiye’nin Kuzeybatısı’nın Yıldız Kenti yapmak için adayım”

7
* Kırklareli’yi Türkiye’nin Kuzeybatısı’nın Yıldız Şehri yapmak için hayalleri olduğunu belirten eski Kırklareli Belediye Başkanı Kadir Gökçe, bu hayallerini gerçekleştirmek için Kırklareli Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıkladı.

 

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet halk Partisi’nin (CHP) 31 Temmuz 2013 Çarşamba günü düzenlenen haftalık toplantısında bir 1989-1999 yılları arasında Kırklareli Belediye Başkanlığı’nı yapan Kadir Gökçe Kırklareli’yi Türkiye’nin Kuzeybatısı’nın Yıldız Şehri yapmak için tekrardan ve son defa Kırklareli Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olduğunu açıkladı.
CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Şener Pekçeer’in açıklamalarının ardından alkışlar arasında söz alan Kadir Gökçe, ilk olarak kendisini tanıttı. Şuanda ve geçmişte Türkiye gündeminde yer alan birçok isim ile yollarının kesiştiğinden bahseden Kadir Gökçe, bu kesişmelerin insan hayatına yön verdiğini belirterek gençlere tavsiyelerde bulundu.
Kırklareli’deki bir çok hizmetin kendisinin görev yaptığı dönem içerisinde gerçekleştirildiğini ve kendisinden sonra görev alan 3 Belediye Başkanı’nda hiçbir proje geliştirmeyerek rutin eşlerle uğraştığını belirten Gökçe, görev süresi içerisinde kendisinin de bir takım hataları olduğunu ifade ederek özeleştire de bulundu.
Görevde bulunduğu 1989-1999 yılları arasında yaptığı hizmetlerle ilgili bilgiler aktaran Gökçe, Kırklareli’yi Türkiye’nin Kuzeybatısı’nın Yıldız Kenti yapacak 20 Projesi’ni de katılımcılara aktardı. Adaylığının partisine ve Kırklareli’ye hayırlı olması temennisi ile sözlerini tamamladı.
CHP’den Kırklareli Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıklayan Kadir Gökçe’yi başta CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Şener Pekçeer başta olmak üzere diğer Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Başkur ile katılımcılar tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. (Savaş Eskici)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here