Kırklareli’yi Burgas’da temsil ettiler

39
Bulgaristan’ın Burgas Valiliği tarafından 22 Ekim 2014 Çarşamba günü..
HABER MERKEZİ
Bulgaristan’ın Burgas Valiliği tarafından 22 Ekim 2014 Çarşamba günü Pomorie Şehri’nde Bulgaristan’ın yeni Ekonomisi-Doğuya Giden Yol" Uluslararası Yatırım Forumu’nun 2’ncisi düzenlendi.
Düzenlenen programa; T.C. Burgas Başkonsolosu Niyazi Evren Akyol, Kırklareli’yi temsilen; Kırklareli Vali Yardımcısı Günay Öztürk, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KTSO) Meclis Başkanı Erdoğan Semerci, Meclis Başkan Yardımcısı Şevket Başgelen, 3. Meslek Komitesi Başkanı Serhad Güney katıldı.
Burgas Valisi Pavel Marinov "Bulgaristan’ın yeni Ekonomisi-Doğuya Giden Yol" İkinci Uluslararası Yatırım Forumu”nun açılışını yaptı. Pomorie de düzenlenen foruma 70 yerli ve yabancı firma katıldı.
Açılış da konuşan Pavel Marinov 1 yıl içinde 2. kez düzenlenen "Bulgaristan’ın yeni Ekonomisi-Doğuya Giden Yol" Uluslararası Yatırım Forumu Doğu ülkelerinden  gelen ilgi ve yatırımcıların çoğalması ile Burgas Bölgesi’nin ve Bulgaristan’ın dünya ekonomisinde yerinin değiştiğini belirtti. Forumun sonbahar baskısı 3 gün sürecek ve foruma katılan çeşitli yerel ve yabancı şirketlerin mal ve hizmet ürünleri stantlarda sunulacak. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.