Kırklarelispor’da son dakika bombaları

10
Yeşil-Beyazlı temsilcimiz Kırklarelispor 3. kamp döneminin sona ermesi ile birlikte Kırklareli’ye dönüş yaptı. Aldığımız bilgiler doğrultusunda takıma yeni katılan oyuncuların performansının…….
HABER MERKEZİ
Yeşil-Beyazlı temsilcimiz Kırklarelispor 3. kamp döneminin sona ermesi ile birlikte Kırklareli’ye dönüş yaptı. Aldığımız bilgiler doğrultusunda takıma yeni katılan oyuncuların performansının bir hayli iyi olduğu yönünde. Ayrıca transferlerin son güne kadar devam edeceği konuşuluyor. Aldığımız duyumlar neticesinde transfer için üç futbolcunun ismi geçiyor. İsmi geçen üç futbolcunun da Süper Lig kariyeri müthiş birinci isim Erol Bulut Fenerbahçe’nin ve Milli Takım’ın başarılı oyuncularından bir tanesiydi yaşı 38 tek düşündüren noktası yaşı. İkinci isim Önder Turacı yine Fenerbahçe’de ve Milli Takım’da başarı ile futbol oynamış bir futbolcu yaşı 32. Üçüncü isim ise Baki Mercimek Beşiktaş ve birçok Süper Lig Takımları’nda oynamış olan başarılı bir futbolcu 31 yaşında geçen sezon Bugsaşspor’da oynadı. Futbolcularla görüşmelerin devam ettiği gelen bilgiler arasında. Bu futbolculardan en az bir tanesinin Kırklarelispor bünyesine katmak istendiği söyleniyor. İlerleyen günlerde hangi futbolcu üzerinde yoğunlaşılacağı belli olacak. 
* Sezon açılışı Eyüpspor’la 
Kamp sonrasında ilk hazırlık ve sezon açılış maçını Kırklarelispor 31 Ağustos 2013 Cumartesi günü saat 17.00’da Lüleburgaz Şehir stadında İstanbul’un köklü kulüplerinden olan Eyüpspor ile yapacak. Geçen sene aynı grupta yer alan iki takım bu sene farklı gruplarda yer alıyor. Sezon öncesinde son hazırlık maçı mahiyetinde olacak bu karşılaşmada Kırklarelispor hakkında Teknik heyet takviye yapılıp yapılmaması konusunda bilgi sahibi olmuş olacak. Kırklarelispor başkanı Volkan Can konuya ilişkin olarak şunları dile getirdi: “Sezon’un açılış maçını Cumartesi günü Eyüpspor’la yapacağız. Şimdiye kadar takım ile ilgili izlemlerimin olumlu olduğunu söyleyebilirim. Umuyorum ki iyi bir sezon geçiririz. Hedefimiz her zamanki gibi üst sıralar olacak” dedi. (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.