Kırklarelispor’da iç transfer çalışmaları başladı

18
2012-2013 Futbol Sezonu’nda tekrardan 2. Lig’de mücadele edecek olan Kırklarelispor’da bugün iç transfer çalışmaları başladı.
HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 2. Lig temsilcilerimizden Yeşil-Beyazlı kulüp Başkanı Volkan Can; “Gücümüze güç katarak yeni sezonda mücadele edeceğiz” dedi. 
Can, iç transfer çalışmalarına bugün başladıklarını ifade ederek, hafta sonuna kadar iç transfer çalışmalarının süreceğini söyledi. Teknik Direktör Bilgin Erdem’in vereceği rapor doğrultusunda hareket edeceklerini belirten Can, iç transferlerin ardından dış transfer çalışmalarına başlayacaklarını anlattı.
Kırklarelispor’un bünyesine dış transfer olarak birkaç düşündükleri isim olduğunu söyleyen Can; “Henüz iç transfer çalışmalarımıza yeni başladık. Öncelikle iç transfer çalışmalarını Bilgin Hocamızın raporu ve yönetim kararı ile tamamlayarak dış transfer çalışmalarımıza başlayacağız. Takımda kimin gideceği ya da kimin kalacağı belli değil. Görüşmelerimizi yapacağız. Ancak geçen yıl ve bir önceki yıllarda olduğu gibi duygusal düşünmeyeceğiz. Takımda kimlerin kalacağı belli olduktan sonra tüm hızımızla dış transfer çalışmalarımıza başlayacağız. Yeşil-Beyaz renklerimize katmak istediğimiz birkaç isim var. Ancak sadece şifahen görüşmelerimiz oldu. Kesinleşmeden onlarla ilgili bir şey söylemek doğru olmaz. Ancak gücümüze güç katarak 2. ligde yeniden mücadele edeceğiz” dedi. (ue) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here