Kırklarelispor Yönetimi, Kırklarelispor’un Fahri Başkanı’nı ziyaret etti

12
* Kırklarelispor Başkanı, Basın sözcüsü ve Yönetim olarak Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’a Teşekkür amaçlı ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Kırklarelispor Basın Sözcüsü Faruk Ceylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Topuz, Emre Tırak, Recai Yalçınkaya ve Caner Sungur Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’a Teşekkür ziyaretinde bulunarak, Kırklarelispor’un 20 Mart’ta düzenlenecek Yemeğe davet ettiler.
Kırklarelispor’un sorunlarından ve bu sorunlara karşılık olarak Kırklarelispor’a bir tek Kırklareli Belediyesi’nden maddi ve manevi açıdan yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Kırklarelispor Başkan Çağlayan’a teşekkür tatlısı takdim edildi. Başkan Çağlayan Kırklarelispor’un sabit gelir getirecek yerler bulunması konusunda yardımcı olacağını belirterek Belediye olarak yapılan destekleri de kesmeyeceklerini söyledi. Başkan Çağlayan Şampiyonluğa git gide yaklaşan bu takımın Kırklareli temsil etiğini, Kırklareli’nin en büyük reklamı yapan Kırklarelispor’u yalnız bırakmayacağını belirtti. (e.u.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.