Kırklarelispor Şampiyonluk yolunda Motivasyon Yemeği düzenledi

12
* Kırklarelispor Başkanı Volkan Can ve Kırklarelispor Yönetim Kurulu Üyeleri, oyunculara şampiyonluk yolunda Motivasyon Yemeği düzenledi.

HABER MERKEZİ
Kırklarelispor Başkanı Volkan Can ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kırklarelispor’un başarıları, Kırklareli Süper Amatör Liginde namaglup oluşu ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmasının şerefine bir motivasyon yemeği düzenledi.
16 Şubat 2010 Salı günü saat 19.00’da düzenlenen yemeğe; Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Kırklarelispor Yönetimi Kurulu Üyeleri, Kırklareli Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Uğur Tuncan ve Kırklarelispor oyuncuları katıldı.
Kırklarelispor Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Topuz yaptığı açıklamasında; “Kırklarelispor ile A.Güvenspor maçı zorlu bir deplasmandı. Bu zorlu deplasmanı geride bıraktık ve önümüzde sadece 7 maç kaldı. Kadromuza yaptığımız transferler ile takımımıza daha büyük bir hava kattık. Tüm rakiplerimizi kardeş takım olarak görüyoruz. Bu nedenledir ki her kulübün amacı gençlere ve spor’a hizmet etmek olduğunu çok iyi biliyoruz.
Ahmetbey maçında bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar kendiliksiz insanların yaptığı terbiyesizlikleri Ahmetbey Güvenspor’a yüklemiyoruz. Bu centilmenlik ortamında hedeflerimize giden merdivenlerde bir basamak daha atlamış olduk. Kalan haftalarda ise tüm rakiplerimize başarılar diliyoruz. Bu yemeğin amacıda geçirdiğimiz bu denli zorlu deplasmanlarda ki yorgunluğu, stresi gidermek ve şampiyonluğa daha da yaklaşmanın sevincine düzenlenmiştir” dedi.
Şampiyonluk yolunda düzenlenen bu yemek için Kırklarelispor Başkanı Volkan Can; “Pazar günkü maçta galip geldikten sonra arkadaşlarla birlik beraberlik ve futbolcuların sorunlarını dinlemek amacıyla bu yemeği düzenledik. Burada futbolcu kardeşlerimize sohbet ortamı oluştu. Bizde arkadaşlarımızın sorunlarını dinleme fırsatı bulduk. Bu doğrultuda güzel bir dayanışma yemeği oldu. Bizim bu göreve gelmemiz kısa bir süre olmasına rağmen genç yönetici kadromuzla takım için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu takımın başarısı kısa zaman içerisinde Kırklareli halkı tarafından benimsendi.
Kırklarelispor’un hafta sonu olan maçlarını Kırklareli halkının iple çektiğinden eminiz. Maçlarımız bir şölen havasında geçiyor. Bazı basın organlarında genç yönetici kadromuzu eleştiren ileri geri konuşanlar oluyordu. Bunu herkese kanıtladık, her şey yaşa bakmıyor. Biz futbolun içinden gelen yönetici grubuyuz. Bu doğrultuda söz verdiğimiz gibi emin adımlarla şampiyonluğa doğru gidiyoruz.
 İlk hedefimiz olan bölgesel lige namaglup çıkıp ne kadar kararlı olduğumuzu herkese kanıtlayacağız. Sadece hedefimiz bölgesel lig değil tabi ki plan ve programlara göre önümüzdeki sezon kadromuzu daha da güçlendirip 2. lige çıkacağız. Ben Kırklarelispor’un formasını 2. ligde giydiğim zaman Kırklareli halkının heyecanını hatırlıyorum. İnşallah bu heyecanlı dönemi Başkanlık dönemimizde Kırklareli halkına tekrardan yaşatacağız” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here