“Kırklareli’nin geleceği parlak”

1
* KırklareliValisi Esengül Civelek gelişen, büyüyen ve geleceği parlak olan Kırklareli’nin, gelişmesini tetikletecek Fuar ve Kongre Merkezi’ne ihtiyacı olduğunu söyledi. 
HABER MERKEZİ 
T.C. Kırklareli Valiliği İl Özel İdaresi tarafından yürütülen ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Kırklareli Fuar ve Kongre Merkezi Fizibilite Etüdü” Projesi’nin kapanış toplantısı yapıldı.
06 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 11.00’da Kırklareli Şeker Depoları Kongre Turizm Merkezi’nde gerçekleştirilen proje kapanış toplantısına Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli Vali Yardımcısı Günay Öztürk, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya Eser, Kırklareli Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Tahsin Halcı, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taner Özgüven, Kırklareli Defterdarı Sacide Şakar, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Odası Başkanı Burhan Üstünkol, AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden ve davetliler katıldı. 
* Vali Civelek; “Kırklareli’nin Fuar ve Kongre Merkezi’ne ihtiyaç var” 
“Kırklareli Fuar ve Kongre Merkezi Fizibilite Etüdü” Projesi’nin kapanış toplantısında bir konuşma yapan Kırklareli Valisi Esengül Civelek gelişen, büyüyen ve geleceği parlak olan Kırklareli’nin, gelişmesini tetikletecek Fuar ve Kongre Merkezi’ne ihtiyacı olduğunu söyledi.
Civelek konuşmasında şunları kaydetti; “Gelişen, büyüyen geleceği parlak ilimizde, turizm, sanayi ve ticari gelişmemizi tetikleyecek Fuar ve Kongre Merkezi’ne ihtiyaç var. İşletmeciliğini de yine danışmanlık firmasının bize önerisi doğrultusunda kamu-özel sektör işbirliği ile gerçekleştirilecek olan yatırım sonucunda, özel sektör işletmeciliğini yürüteceği şekliyle bu projeyi başarıyla ilimizde gerçekleştireceğiz. Sonuçlarımız son derece ilimiz adına memnuniyet verici bir çalışma olmuştur.  Bu çalışma süresince desteklerini bizden esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.”
Kırklareli Valisi Esengül Civelek’in konuşmasını ardından Marko Danışmanlık Şirketi adına Doğan İncesulu tarafından “Kırklareli’nin Ekonomik Potansiyeli, Fuar ve Kongre Merkezi Fizibilite Etüdü” konulu bir sunum gerçekleştirdi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here